Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kasa anahtar görmek

Kahve falında kasa anahtar görmek birçok kavga ve sorunla karşılaşacağına, bazı sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, tecrübeli bir kişi ile kurulacak ortaklık sayesinde para kazanılacağına, yaşadığı zor günlerin biteceğine, daha fazla yakınlaşacağına, bir anda büyük bir borç batağının ortasına düşüleceğine, mal varlığının neredeyse eriyeceğine, yaşanacak üzüntü ve stresten ötürü sağlık sorunları ile uğraşılacağına, yaşama sevincini ve enerjisini kaybedeceğine, oturduğu koltuğu hiç kaybetmeyeceğine, deyim yerindeyse kendisini yeniden yaratacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kasa anahtar gördüyseniz:

  • Bazı konuları akışa bırakma veya bazı ilişkileri zorlamama niyetinde olabilirsiniz.

Kahve falında anahtarla kasa açmak projelerin yeni ve hayırlı kapılar açacağına, uzun zamandan beri ters giden işlerinin kısa sürede eline geçen fırsatları iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde çok güzel gelişmeler yaşayacağına işaret eder.

Kahve falında kasa anahtar görmek çok hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına, hayatının karışacağına, kişinin can derdine düşeceğine işaret eder.

Kahve falında kasa anahtarı görmek canını ve malını hiçe sayacağına, mesleğindeki başarısının artacağına, şansının ve kısmetinin yaver gideceğine inanılır.

Kahve falında çelik kasa anahtarı görmek sağlığına, neşesine, ağız tadına kavuşacağına, afiyette olacağına, borçlarını ödeme imkânı elde edeceğine, hayırlı ve sevinçli haberler alınacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kasas suresini görmek iyi konumlara geleceğine, manevi rahatlamaya erileceğine, işleri bozmak isteyenlere üstünlük sağlanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kasalarca balık görmek hem istediği her şeyi gerçeğe çevireceğine, çok büyük üzüntüler yaşadığı bir dönemi geride bırakacağına tabir olunur.

Kahve falında bir kasa ekmek görmek yeni işlere atılacağına, kudretli kişiler arasına gireceğine rivayet eder.

Kahve falında kasada para görmek hayır getirecek kişilerle güzel bir yola çıkılacağına, fal sahibinin rahat bir nefes alacağına ve böylece maneviyatının da güçleneceğine işaret etmektedir.