Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında burnunu görmek

Kahve falında burnunu görmek keyifli, güzel ve rahat bir hayat sürüleceğine, hastalıklardan ve sıkıntılardan uzak kalınacağına, rahatının ve keyfinin yerinde olacağına, neşesini ve ağız tadını kaçıracağına, kişinin şifa bulacağına, atılacak adımlar sayesinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, çok büyük üzüntüler yaşadıktan sonra kendisini toplamak için çaba göstereceğine, ticaretinin kusursuz ve sorunsuz şekilde ilerleyeceğine, kazancının temiz, mallarının da hayırlı olacağına, sevdiği kişiler ile hiç yaşamadığı kadar mutlu olacağına, sevinç dolu haberler alacağına, bu haberler doğrultusunda gireceği bir iş sayesinde çok büyük çalışmalar ortaya koyacağına, büyük kazançlar elde edeceğine yorulur.

Kahve falında burnunu gördüyseniz:

  • Psikoloji, astroloji, felsefe veya mistik diğer başlıklarda hayatınızı ilgilendiren adımlar atabilirsiniz.

Kahve falında birinin burnunu kırmak ancak bir türlü istediği gibi hareket edemeyeceğine, herkesi şaşırtacak bir karar verileceğine rivayet eder.

Kahve falında burnu yırtık ayakkabı görmek çok büyük miktarda kazanç getireceğine, dinamik ve neşeli duruma geleceğine işaret eder.

Kahve falında burnunda piercing görmek güzel günlerine gölge düşeceğine, işlerine ve kazancına nazar değeceğine, geçim sıkıntısı yaşayacağına, fırsatları kaybetmesine ve çok büyük zararlara girmesine rağmen yine kendi kontrolünü kaybetmeyip sakin olduğuna bundan sonra karşısına çıkacak başka fırsatları ve işleri bekleyeceğine ve çok daha iyi fırsatlar ile karşılaşacağına rivayet eder.

Kahve falında burnundan sümük aktığını görmek sevineceği bazı olaylar yaşayacağına, daha rahat şekilde harcama ve alım yapacağına tabir olunur.

Kahve falında burnunu deldirmek gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin gediğinin bulunmayacağına, daha kötü günler yaşayacağına delalettir.

Kahve falında burnu tıkalı olmak hayallerin gerçekleşmeyeceğine ve bu yüzden fakirlik yaşanacağına, emeklerinin karşılığını da en güzel şekliyle alacağına alamet etmektedir.

Kahve falında burnunu sildiğini görmek deyim yerindeyse krallar gibi bir hayat yaşayacağına, kendine ve sevdiğine zaman ayıracağına alamet etmektedir.

Kahve falında ağzından burnundan kan geldiğini görmek aile bireyleri ile güzel günler geçirileceğine, zarar ettiği bir dönemi kapatıp çok büyük kazançlar elde edeceği bir döneme gireceğine işaret eder.