Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında düşeni görmek

Kahve falında düşeni görmek sevdiği kişiler ile çok rahat ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, eş, dost ve akrabaların katılacağı bir eğlence yapılacağına, malının ve parasının da artacağına, üzüntülerini çok kısa zaman içinde mutluluğa dönüşeceğine, iş hayatında prestij kaybı yaşanacağına, elde bulunan güzel şeylerin zarar göreceğine, alınan yardımların pek yarar sağlamayacağına, kısa bir süre sonra depresyona girileceğine, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine, çok büyük sevinç ve mutluluk yaratacak bir haber alınacağına, iş yerinde görevini zorla yerine getireceğinden dolayı amirlerinden ikaz alacağına delalettir.

Kahve falında düşeni gördüyseniz:

  • Son zamanlarda ona karşı gösterdiğiniz ilgisizlik onu kırmış bulunuyor.

Kahve falında çocuğunu tuvalete düştüğünü görmek sıcakkanlı bir kişi olunacağına, çok büyük ve hayırlı çalışmalar yaparak çok büyük başarılar elde edeceğine, kazandığı paralar sayesinde mal mülk sahibi olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kayalıkların düştüğünü görmek yaptığı işler sayesinde kazanç elde edeceğine, çok bereketli ve bolluk içinde hayat bir yaşayacağına, getirisi çok olan işler yapacağına alamet etmektedir.

Kahve falında bir yerden düşerken uyanmak karşısına hayırlı kapıların açılacağına bu sayede kurtuluşunun da kesin olarak gerçekleşeceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını bu sayede atlatacağına, çok hayırlı bir işe girip kazandığı başarılar sayesinde çok büyük terfi edeceğine inanılır.

Kahve falında azı diş düştüğünü görmek uzun bir zaman boyunca borç içinde olacağına, uzun uğraşlar vererek ve çok büyük çaba göstererek ortaya koyacağı bir proje sayesinde çok iyi bir kazanca sahip olacağına işaret eder.

Kahve falında sandalyeden düştüğünü görmek kişinin bir müddet doğru karar vermek adına içinde bulunduğu ortamdan uzaklaşacağına ve inzivaya çekileceğine, sorunlarından bazılarını hızlı bir şekilde çözeceğine ve uzun yılardan beri hayal ettiği şeylere sabır ve azim göstererek yakın bir zaman içinde kavuşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında arkadaşının yüksek bir yerden düştüğünü görmek istenmeyen ve maddi manevi büyük zararlara yol açan bir işe kalkışacağına, sağlıklı ve hayırlı bir ömür geçireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında bebek düşmesini görmek çalıştığı işte mevkisini korumak için pek çok çalışanla işbirliği yapılacağına, sağlık sorunlarının biteceğine ve borçlarını yakın zamanda kapatacağına yorulmaktadır.

Kahve falında balkondan düşer gibi olmak hayalini kurduğu şeylerden günden güne uzaklaşacağına, kırgınlıkların tatlıya bağlanacağına rivayet eder.