Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında memede iltihap görmek

Kahve falında memede iltihap görmek eline geçen bazı işlerde zarar edeceğine, ortaya koyduğu projelerin kıskanan kişiler tarafından kötüleneceğine, bulunduğu bir ortamda istemediği bir tartışmaya gireceğine ve hayal ettiği şeylere çok emek verdiği halde bir türlü kavuşamayacağına, yaşamının plan ve program içinde olması sayesinde kurulu bir düzeninin olacağına, kariyer basamaklarının hızlı bir şekilde çıkılacağına, rahatsızlık veren bir durumun eş, dost ya da akrabalardan biri sayesinde atlatılacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulacağına, çok büyük ve hayırlı çalışmalar yaparak çok büyük başarılar elde edeceğine, ruhunun da şifaya kavuşacağına, çok yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine, ancak verilen çabaara rağmen bir türlü ilerleme kaydedilemeyeceğine delalettir.

Kahve falında memede iltihap gördüyseniz:

  • Kısa zamanda olayların akışına uyum sağlayabileceksiniz.

Kahve falında memeden iltihap aktığını görmek dünya nimetlerinden ve mallarından yana hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına, elinin bolluk ve bereket içinde olacağına, hayallerinde kurduğu hayatın kendisine Allah tarafından nasip edileceğine, rızkının genişleyeceğine, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına tabir olunur.

Kahve falında memede iltihap görmek hoş bir sürprizle karşılaşılacağına, anne ya da baba ile ters düşüleceğine işaret eder.

Kahve falında göbek deliğinden iltihap aktığını görmek uzun bir süre bu tartışmanın devam edeceğine, kimseyle konuşmaz olacağına, doktordan doktora koşturacağına, eskiden olduğu gibi iyi haline gelebilmek için elinden gelen çabayı göstereceğine yorulmaktadır.

Kahve falında elinde iltihap görmek fal sahibinin herkes tarafından tebrik edileceğine, aile bireylerinden biri ile ilgili üzücü bir haber alacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında iltihap aktığını görmek iş hayatında çok iyi kazanç ve başarı sağlayacak işlere girileceğine, ortaya çok başarılı ve kazançlı çalışmalar konulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında karnında iltihap görmek kötü halinden eser kalmayacağına, büyük bir iş yoğunluğu yaşanacağına yorulur.

Kahve falında diş iltihabı görmek yeniden can bulacağına, öz güveninin yerine geleceğine, işle ilgili olarak zaman zaman sıkıntı çekse de bunları yakında atlatacağına alamet eder.

Kahve falında diş eti iltihabı görmek sıkıntılarının ve sorunlarının yakın bir zamanda sona ereceğine, iş hayatında çok büyük atılımlara ve ortaklıklara gireceğine, aşk hayatının çok hayırlı bir kısmet ile şenleneceğine ve huzur bulacağına, karşısına çıkan diğer engelleri de rahat bir şekilde aştıktan sonra kendisini tamamen iş hayatına vereceğine alamet eder.