Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kolya görmek

Kahve falında kolya görmek sorunlarının yakında biteceğine, bedenen ve ruhen dinleneceğine, yeni çalışmalar ve yeni fikirlerle döneceğine, bu sayede daha çok kazanç elde edeceğine ve bu kazançla istediği diğer şeylere sahip olacağına, hastalıklara şifa bulunacağına, sürpriz bir şekilde gelen yardım sonucu borçlarından kurtulacağına, çok büyük ve çok derin değişiklikler yaparak tüm eş, dost ve akrabaların şaşırtılacağına, atılacak adımlar sayesinde büyük ses getirileceğine, çevredeki insanlardan da destek alınacağına, hem ruhsal hem de parasal anlamda rahat edeceğine, her daim temkinli olacağına ve hiç riske girmeyeceğine rivayet eder.

Kahve falında kolya gördüyseniz:

  • Tartışmalı ortamların içine çekilebilirsiniz.

Kahve falında beyaz kol saati görmek laf taşıyan biri yüzünden çekilecek üzüntüye, çok başarılı olup çok büyük miktarda para kazanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kollarını morarmış görmek gittikçe artan bir iş grafiği yakalayacağına, yakın bir arkadaşın vesile olması sayesinde iş hayatında zor geçen bir dönemin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında ahtapot kolları görmek az bir sermayeyle yeni atılımlar yapacağına, büyük, güzel ve önemli işler yapacağına tabir olunur.

Kahve falında başbakanın koluna girmek kısa süreli bir yolculuğun yaşanacak aksilikler yüzünden gereğinden fazla uzayacağına, insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına ve maddi açıdan çok büyük kazançlar elde edileceğine rivayet eder.

Kahve falında birini kolu kırık görmek işlerinde önemli adımlar atacağına, söz ve yetki sahibi olacağına alamet eder.

Kahve falında arkadaşının kolunda altın bilezik görmek hayır getirecek ve yeni iş kapıları açacak bir işe girileceğine, gündemde olmayan maddi gelirlerin ortaya çıkmasına rivayet etmektedir.

Kahve falında kolun olmadığını görmek bir sebeple aile bireyleri ile tartışılacağına, durulacağına ve böylelikle huzurun geleceğine işarettir.

Kahve falında kolları tüylü görmek iş hayatında ortaya koyacağı bazı çalışmalar ve alacağı başarılar sayesinde büyük bir özgüvene kavuşacağına, böylece ömür boyu sürecek bir zenginliği yaşama şansına nail olacağına yorulmaktadır.