Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında vücudu görmek

Kahve falında vücudu görmek elinde bulunan imkânlar sayesinde zarar edebileceği bir işe girse bile bu durumu kazanca çevireceğine, huzursuz geçen bir dönemin son bulacağına, rahat bir hayat için bazı adımlar atılacağına, birikimlerine büyük zarar  geleceğine, iyi hissedeceğine ve gönül hoşluğu yakalayacağına, sorunlarının azalmayarak her geçen gün daha fazla çoğalacağına, ailesinin bu konuda kendisine destek vermeyeceğine ancak yine de doğru bildiğini yapacağına, işlerinde herhangi bir sorunla karşılaşmayacağına tabir olunur.

Kahve falında vücudu gördüyseniz:

  • Sanat olayları size çok cazip gelebilir.

Kahve falında vücudundan yılan çıkmak sıkıntıların çok iyi bir şekilde yönetilmesi sonucunda bitirileceğine, sahip olduklarının kıymetini bileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında vücudunda örümcek gezdiğini görmek canını dişine takarak kazandıklarını kaybedeceğine, evlenme yolunda adım atacağına alamet eder.

Kahve falında vücutta sivilce görmek kişinin hiçbir üzüntü ve sıkıntı yaşamayacağına, girilen bütün işlerde büyük başarılar kazanılacağına, sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan yardımcı olunacağına, gayrimenkul işine girileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kendi vücudunda yaralar görmek maddi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına, üst bir mevkiye terfiye alınacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kadın vücudu görmek elini eteğini her şeyden çekeceğine, hayattan ümidini keseceği ve hayata küseceği olaylar yaşayacağına, hayırsız kişilerle muhatap olunacağına, işlerin sarpa saracağına ve zarar edileceğine delalet eder.

Kahve falında vücutta leke görmek fal sahibinin kurulu bir düzeni olacağına, dostları, arkadaşları ve sevdikleri ile bir araya geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında vücutta irin görmek hayat içerisinde çok mutlu olunacağına, yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, eş, dost ve akrabalarla güzel günler görüleceğine, iş hayatında büyük bir terfi alınacağına rivayet eder.

Kahve falında vücudu kıllı görmek eline geçen fırsatları bir türlü değerlendiremeyeceğine, büyük sıkıntılar çekeceğine, insanlar tarafından kötü muameleye uğrayacağına işarettir.