Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında toprak dam görmek

Kahve falında toprak dam görmek uzun zamandan beri haber beklenen bir yerden iyi haber gelmeyeceğine, falı kapatan kişinin hanesine büyük bir bereket getireceğine, sorunlarını aşacağına, çok güzel ve huzurlu günler göreceğine, çok büyük kazançlar ve faydalar sağlayacağına, kendisini çok daha iyi hissedeceğine, rahat ve kolay şekilde yaşamaya başlayacağına, hayırlı ve dürüst bir kişi ile evlilik yoluna girileceğine, hane içinde aile fertlerinin sayısının artacağına inanılır.

Kahve falında toprak dam gördüyseniz:

  • İyi görünme arzunuz artıyor.

Kahve falında toprak dam görmek fiziksel açıdan iyi olmak için harcadığı çabanın aynısını ruhsal açıdan da göstereceğine, bir sebeple sağlık durumunun bozulacağına, rakipleriyle girdiği tartışmalardan büyük üzüntüyle çıkacağına, karşılaştığı bazı ayak oyunları yüzünden yakın bir zaman içinde işsiz kalacağına, verdiği sözleri yerine getiremeyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında caminin damına çıkmak her iki konuda da gönlünden geçenlerin Allah tarafından kendisine nasip edileceğine, gücü, yetkiyi ve söz hakkını elinde tutacağına, bunun da kendisine hem özgüven hem de bolluk ve bereket getireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında damdan inmek kazancının artacağına,, çok büyük bir sabır göstererek ve azimle çalışarak çok iyi çalışmalar ortaya koyacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında damdan düşmekten kurtulmak uzun bir zamandan beri çekilen hasretin biteceğine, küslerin ve dargınların barışacağına, evlilikle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, işle ilgili olarak uzun zamandan beri beklenen bir haberin kısa süre içinde alınacağına ve bu haberle ilgili olarak atılan adımların kişiyi başarıya, üst bir mevkiye ve zenginliğe götüreceğine işarettir.

Kahve falında damda yürümek kurtuluşu bulacağına, uzun uğraşlar sonucu biriktirdiği zenginliği yitireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında dam süpürmek girdiği işlerden çok büyük borçlarla çıkacağına, anne baba duaları sayesinde işlerin her geçen gün daha iyiye gideceğine işaret eder.

Kahve falında evin damının aktığını görmek başka insanlar ile arasındaki anlaşmazlıkları düzelteceğine, iş hayatında çok iyi çalışmalara imza atılacağına, bu sayede çok bereketli ve bolluk içinde bir hayat sürüleceğine delalet eder.

Kahve falında kızının damdan düştüğünü görmek sorunların ve sıkıntıların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, güzel haberlerin alınacağına, yakın zaman içinde büyük maddi kazanç elde edileceğine delalet eder.