Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bayan görmek

Kahve falında bayan görmek sevdiği kişilerin vereceği destek ve anne babasının duaları sayesinde çok hayırlı işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine ve sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulup ferahlığa çıkacağına, işlerinin yolundan çıkacağına, yeni bir hayat kurulacağına, bedenen de ruhen de şifa bulacağına, ancak bunun için bir hayli geç kaldığına da alamet olan fal, güvenilip sır paylaşılan kimselerin, bu bilgileri fal sahibini arkadan vurmak için kullanacağına, ağız tadının, keyfinin ve neşesinin artacağına, sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına, maddi açıdan büyük zarara uğranılacağına delalettir.

Kahve falında bayan gördüyseniz:

  • Ek sorumluluklar sizin için en iyi şey gibi görünmese de, en sonunda kazanmanızı sağlayacak.

Kahve falında bir bayanla yemek yemek düşenin elinden tutup açlara yemek vereceğine, bir lokma ekmek bulmakta dahi zorlanacağına işaret eder.

Kahve falında kırmızı elbiseli bayan görmek mal varlığının neredeyse eriyeceğine, kendisini paralayarak çalıştığı bir işte ortak olduğu kişiden büyük bir darbe yiyeceğine, elinde kalan bir miktara parayı da borç ödemek için harcayacağına delalettir.

Kahve falında bayan üreme organı görmek yapılan hataların kısa bir süre içinde telafi edileceğine, bunun kendisi için büyük bir şans olacağına hep kısmet getireceğine işarettir.

Kahve falında yanında çalışan bayanı görmek ancak yakın bir zaman içinde iş hayatında ve aile hayatında çok güzel gelişmelerle karşılaşacağına ve ilerleyen dönemlerde çok daha iyi bir duruma geleceğine, hayırlı bir kısmetle dünyaevine gireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında bayan komşu görmek iş ile ilgili büyük ve akıllıca yatırımlar gerçekleştirileceğine, işlerinin daha düzgün bir hal alacağına alamet etmektedir.

Kahve falında bayanla el ele tutuşmak hem özel hayatında hem de ticaret hayatında mutluluğu yakalayacağına, ekonomik gücün çoğalacağına, işlerin hafifleyeceğine tabir olunur.

Kahve falında eski bir tanıdık bayan görmek karşısına kötü insanlar çıkacağına, uğursuzlukların ve şanssızlıklarının bir türlü fal sahibinin peşini bırakmayacağına, kişinin geçimini sağladığı işlere giden yolların kapanacağına, bu nedenle geçim sıkıntısına ve yokluğa düşeceğine, sevap işleyeceğine, dua alacağına inanılır.

Kahve falında bayan organını görmek çok başarılı işlere girileceğine ve gelecek planlarının çok başarılı olmasını sağlayacağına, çekemeyen kişilerin vermeye çalıştığı zararların boşa çıkacağına işarettir.