Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çeyiz asmak

Kahve falında çeyiz asmak kişinin zenginliğini ihtiyacı olan kimseler ile de paylaşacağına, maddi olarak kötü bir döneme girileceğine, fikirlerini hayata geçirirken aklıselim kişilerden de görüş alarak daha akılcı bir şekilde hareket edeceğine, işlerinin karışacağına, çok daha geniş bir kitleye yayılmak için pek tanımadığı kişiler ile çok büyük iş ortaklığı kuracağına, çok büyük ve akıllıca atılımlar gerçekleştireceğine, ticaretinin açılacağına ve böylece hayatının düzene gireceğine, iş hayatında yaşadığı bütün sorunları aşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında çeyiz asmak gördüyseniz:

  • Maddi veya resmi başlıklı konularda olumlu değişiklikler yapmanıza katkısı olabilecek kişileri etkilemek için elinizden geleni yapmalısınız.

Kahve falında çeyiz asmak başından uğursuzlukların ve belaların eksik olmayacağına, aşk hayatında uzun zamandan beri kapalı olan kalbin açılacağına ve çok güzel günlerin yaşanacağı zamanların geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında çeyizin yandığını görmek yaşantısının çok daha kolay ve konforlu hale geleceğine, çok yükseleceğine, varlıklı kimse olacağına işaret eder.

Kahve falında çeyiz görmek dualarına karşılık alacağına, Allah’ın izniyle bol nimetlerle nasipleneceğine, yardıma muhtaç insanlara büyük yardımlarda bulunacağına işaret eder.

Kahve falında çeyizlik görmek büyük bir zenginliğe sahip olacağına, başarısının çoğalacağına tabir olunur.

Kahve falında çeyizlik dantel görmek arsız, yüzsüz ve uğursuz kişilerle karşılaşacağına, gücünün azalacağına inanılır.

Kahve falında evli birinin çeyizini görmek ticaretinin de her geçen gün gelişip, ilerleyeceğine, hedeflerine emin adımlarla yürüyerek sorunsuz şekilde ulaşacağına yorulur.

Kahve falında çeyize girmek müjdeli haberle geleceğine ve sürpriz güzellikler olacağına, maddi zarara uğrayacağına, gelir kaybedeceğine tabir olunur.

Kahve falında çeyizlik perde görmek rahat edilecek bir döneme girileceğine, karşılaşılan bazı aksiliklerin kısa sürede aşılacağına, yeni bir hayat tarzı benimseyeceğine yorulmaktadır.