Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tatlı görmek

Kahve falında tatlı görmek huzurun kaçacağına, doğru ve kazançlı adımlar atılacağına, aksine hayatının daha da karmaşık bir hale geleceğine, tam yerinde verilecek kararlarla çalışmaların sürpriz başarılar getireceğine, çok iyi bir çevreye sahip olunacağına, isabetli girişimlerde bulunup kendi işinin başına geçeceğine, iş alanında tıkanmaların, kavgaların ve rekabette altta kalmanın söz konusu olacağına, her türlü iş pürüzünü yok ederek geleceğe daha umutlu bakacağına işaret eder.

Kahve falında tatlı gördüyseniz:

  • Bazı konularda frene basmak veya bazı konuları ısrarla zorlamaktan vazgeçmek zor olsa da, denemeniz gerekiyor.

Kahve falında komşudan tatlı almak hayırlı ve büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, aile hayatında ve sosyal hayatta yaşanan tartışmaların kısa zaman içinde tatlıya bağlanacağına, çalışkan ve dürüst evlatlar yetiştirileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında tatlı bal yemek sıkıntı çektiği zamanları rahat bir şekilde atlatacağına, kendisine sorun yaratan iş yükünü hafifleteceğine, üzüntü ve endişelerinin son bulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında tatlı ceviz yemek sıkıntılarının kısa süreceğine, sorunlarla ve tartışmalarla dolu bir döneme girileceğine, zamansız girilen işte huzursuzluk yaşanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında tatlı tarifi almak kişinin her işte başarılı olacağı güce ve kudrete sahip olacağına, işlerin günden güne daha da açılacağına, bir rekabetten büyük bir başarı ve kazançla çıkılacağına, sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine alamet eder.

Kahve falında tatlı yiyecekler yemek kişinin gönlünden geçenlerin gerçekleşeceğine, yaşamının güzellikler içinde geçeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında birine tatlı yedirmek moral olarak çok büyük bir kayba uğranacağına, yakın bir zaman içinde çok başarılı işlere imza atacağına delalet eder.

Kahve falında tatlı limon yemek yapılan bir hatanın kendini bilmez bazı kişiler yüzünden kötü amaçlar için kullanılacağına, tüm zorlukların ve kötülüklerin üstesinden gelme konusunda kendine olan özgüvenini arttıracağına alamet etmektedir.

Kahve falında tatlı kırmızı elma yemek yakın bir akrabanın desteğinin alınacağına ve kaybedilen işe ve kariyere tekrar kavuşmak için büyük bir çaba gösterileceğine, rızıksız kalacağına işaret eder.