Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında burcu görmek

Kahve falında burcu görmek kendisini ömür boyu mutlu edecek, kadrini ve kıymetini bilecek bir kimse ile karşılaşacağına, huzurlu bir hayata adım atacağına, iş hayatında zorlu zamanlar geçireceğine, karşısına çıkan deneyimli ve başarılı kişiler ile ortaklıklar kuracağına, kötü günlerde dahi şükrederek ve takva sahibi olarak hareket edeceğine, çok uzun ve zorlu bir dönemden ve sıkıntılı bir yoldan geçerek bu sıkıntıyı çözeceğine, yakın bir zaman içinde çalışma hayatı ile ilgili çok büyük adımlar atacağına, bir sebeple çok üzüleceğine, eşler arasındaki tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine delalet eder.

Kahve falında burcu gördüyseniz:

  • Yeni bir ilişki çıkabilir.

Kahve falında burcu ismini görmek işlerinin rast gideceğine, kazancının çoğalacağına, kişinin yeniden eski saygınlığına ve itibarına kavuşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında burcunu okumak hastalıklarla boğuşmak zorunda kalacağına, eline geçen fırsatları bir türlü doğru ve hayırlı bir şekilde değerlendiremeyeceğine, bunun başarılarının sürekli olmasına vesile olacağına tabir olunur.

Kahve falında koç burcu görmek sıkıntılı ve zor zamanlar geçireceğine, tövbelerinin Allah’a ulaşacağına bu sayede sıkıntılarının, sorunlarının, yaşadığı zorlukların ve çektiği zahmetin sona ereceğine işarettir.

Kahve falında yay burcu görmek maddi durumda meydana gelen sorunların düzeleceğine ve var olan hastalıklara Allah’ın izni ile şifa bulunacağına, sorunlarını çözüme kavuşturacağına, insanlar ile arasındaki sorunları bitireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında burcu görmek çok üzüntülü ve zor zamanlar geçireceğine, şöhretli biri olunacağına ve işlerin uzun süre boyunca böyle devam edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında akrep burcu görmek ruhsal bir hastalık ile mücadele etmek zorunda kalacağına ve kendisini yalnız hissedeceğine, kalabalık bir fotoğrafta kendisini görüyorsa sevdiği insanlardan bazıları ile ayrı düşeceğine inanılır.

Kahve falında yengeç burcu görmek şimdiye kadar yaşadığı sıkıntılarının sona ereceğine, kötü haberler alınacağına inanılır.

Kahve falında balık burcu görmek ortaya koyacağı çalışmaların ya da projelerin istenen başarıyı getireceğine, yapılacak olan birş seyahatinin iptal edileceğine delalet eder.