Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kocayı terk etmek

Kahve falında kocayı terk etmek dost sandığı kimselerden sıkıntı alacağına, sahip olduklarını bir bir kaybedeceğine, iş konusunda deneyimli biri ile kurulan ortaklığın işleri çok iyi yerlere getireceğine, çok büyük tartışmalarla ve ayak oyunlarıyla başa çıkmak zorunda kılınacağına, hayırlı ve uğurlu bir haber alınacağına, hayırlı gelişmeler yaşanacağına, çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, çok sıkıntılı zamanları kolay bir şekilde atlatacağına, atılacak adımlar ve gerçekleştirilecek çalışmalar sayesinde büyük ilerlemeler kaydedileceğine, maddi ve manevi olarak epey gelişme yaşanacağına tabir olunur.

Kahve falında kocayı terk etmek gördüyseniz:

  • Elinize geçen bilgiler veya başkalarından alacağınız akıllar geleceğinizle ilgili kararlarınızda etkili olabilir.

Kahve falında kocanı terk etmek iş hayatında engel olmaya çalışan rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, ruhsal olarak çok büyük bir çöküş yaşayacağına ancak daha sonra yaşanacak güzel gelişmeler sayesinde çok iyi bir duruma geçeceğine delalet eder.

Kahve falında kocasindan terkedilmek tatsız durumlar yaşanacağına, hayır getirecek bir işe girileceğine, bu işte büyük bir başarıya imza atılacağına delalet eder.

Kahve falında kocasının evi terk ettiğini görmek çok rahat edilecek bir döneme girileceğine, güzel huylarını ve inancını bir kenara atacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kocasını terk etmek önemli bir lider haline geleceğine, iş hayatında yaşanan kötü olaylar yüzünden uğranılan zararın telafi edileceğine ve huzurlu ve mutlu günlerin yaşanacağına delalettir.

Kahve falında kocasının terk ettiğini görmek aile içindeki yokluk nedeniyle keyfinin ve huzurunun da kalmayacağına, çevresindeki insanları kötü işler için kullanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kocası tarafından terk edilmek kendisinin ve ailesinin geleceğine odaklanarak çözümler bulacağına, işlerin daha kötü bir hal alacağına, maddi olarak uğranacak zararın yanısıra bir de manevi olarak zarar görüleceğine yorulur.

Kahve falında kocanın terk ettiğini görmek büyük getirisi olan bir işte çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, iş hayatının güzel gidişatının aile hayatına da yansıyacağına, emek ve değer verdiği kişilerden nankörlük ve vefasızlık göreceğine işaret eder.

Kahve falında kocayı terk etmek ortaklık yaptığı birisinden ihanet göreceğine, çok büyük maddi zararlara uğrayacağına, kimden akıl soracağına yorulmaktadır.