Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında lif ipi görmek

Kahve falında lif ipi görmek dualarının kabul olacağına, girilen bütün işlerin hayırlı bir şekilde devam edeceğine, büyük miktarda ve helal kazanç elde edileceğine, işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hal alacağına, bir sebeple kanlı bıçaklı olacaklarına, olayın iş hayatını kötü bir şekilde etkilemesinden ötürü çok büyük maddi zarara uğranacağına ve aile hayatında gün geçtikçe daha sıkıntılı günler geçirileceğine, yakın bir zaman içinde evlat sahibi olunacağına ve yardım isteyen bir kişiye yardım edileceğine, kötü kimselerin gittiği yollara girileceğine ve gereksiz yere emek harcanacağına, cebinden parasının, hanesinden de rızkının eksik olmayacağına, geçmişte yaşadığı bir olaydan ötürü hayatında kötü ve zor bir dönem geçireceğine, yakında güzel haberler alarak sevineceğine alamet etmektedir.

Kahve falında lif ipi gördüyseniz:

  • Bazı kişiler ya da olaylar göründüğü gibi olmayabilir.

Kahve falında lif ipi görmek kazancının eksileceğine, sıkıntılarının ve endişelerinin biteceğine, ailesi içindeki tatsızlıkların yerini sevince ve mutluluğa bırakacağına delalet eder.

Kahve falında banyo lifi almak ailenin büyüyeceğine, yaşanan kötü olayların unutulması için uzun bir süreliğine inzivaya çekileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında lif yapmak iş hayatında çok kazançlı bir işe girileceğine, yaşadığı zorlukların ve çektiği sıkıntıların bitmesine neden olacak işler yapacağına inanılır.

Kahve falında kabak lifi görmek ruhsal olarak yenilenip işine daha da konsantre olacağına, her türlü esaretten, işkenceden ve kötü muameleden uzak kalınacağına inanılır.

Kahve falında yırtık lif görmek üzerine titrediği bir kişi ile hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, daha sonra bu kişi ile dünyaevine gireceğine, planların tutmayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında mavi lif görmek çok büyük aksilikler ile karşılaşacağına, iş hayatında da keza aynı başarıyı devam ettireceğine yorulur.

Kahve falında lif işlemek bedenen ve ruhen dinleneceğine, ister istemez büyük sorunlar yaşayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında lif görmek sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, zarar edilen çalışmaların kısa süre içinde kara geçirileceğine işaret eder.