Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında annem görmek

Kahve falında annem görmek maddi anlamda güçleneceğine, kişinin gönül hoşluğuna kavuşacağına, fal sahibinin de tabiri caizse bu girişimi yaptığı için lanet okuyacağına, hayallerin yaşanan olaylar yüzünden suya düşeceğine, böylece rahatsızlığından kurtulacağına, herhangi bir problemle karşılaşmayacağına, karşılaşılan kötü olaylardan ötürü istenmeyen durumlara düşüleceğine, cahil çirkef ve malı ile övünen kişilerle karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında annem gördüyseniz:

  • Hangi seçimi yapacağınız size kaldı, kolay gelsin.

Kahve falında ölen annemi görmek araba alınacağına, sürpriz gelişmeler yaşayacağına, dileklerinin ve isteklerinin yerine geleceğine yorulur.

Kahve falında anneye sinirlenmek çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, büyük üzüntülere sebep olacağına, etrafında bulunan, kuyusunu kazmaya çalışan insanlardan uzak durması ve bu sıkıntıların ardından çok zengin olacağı bir döneme gireceğine, işlerinin gerileyeceğine, kar getiren işyerinin edilen zararın düzeltilmesi için alınan borç yüzünden çok büyük sorun yaratacağına delalet eder.

Kahve falında ölü annemi görmek sevilerek yapılan bir hobinin iş haline getirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, kararlarına saygı duyulacağına tabir olunur.

Kahve falında annenin gittiğini görmek ticarette rakiplerine karşı zafer kazanacağına, maddi olarak rahatlayacağına ve pek çok imkân elde edeceğine, çok güzel haberler ile dönüleceğine tabir olunur.

Kahve falında ölen annesinin tekrar öldüğünü görmek hayatı boyunca şerefli bir insan olarak anılacağına, yanlış kişilere denk geleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında anne ayağı öpmek zahmetli durumların sona erdirileceğine, sevdiği kişiden ihanet göreceğine alamet etmektedir.

Kahve falında annesini mezarda görmek yakın bir zaman içinde başına gelebilecek kötü olayları uzaklaştıracağına, endişe duyulan konularda rahatlığa çıkılacağına, uzun zamandan beri yapılmak istenen bir çalışmanın gerçekleştirileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında eşinin annesini görmek sorunların gün geçtikçe büyüyeceğine, işlerinin yakın bir zaman içinde sıkıntı çekmesine sebep olacağına ancak bu durumun kısa sürede çok hayırlı bir hal alacağına işaret etmektedir.