Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında uzaylı görmek

Kahve falında uzaylı görmek yıkılacağına, yeni işler yapılacağına, borçların kısa bir zaman içinde kapanacağına, işinde dar boğaza gireceğine ve ticari faaliyetlerinde azalma başlayacağına, sağlık sorunları ile geçecek bir döneme girileceğine, unutulmuş olan bir sorunun tekrar ortaya çıkacağına, sıkıntılı bir döneme girileceğine, musibetlerin ve sorunların yakın zaman içinde daha da artacağına, ettiği tüm duaların kabul edileceğine ve mal mülk sahibi olacağına, hayatındaki en önemli ve en temel sorunun aşmış olacağına inanılır.

Kahve falında uzaylı gördüyseniz:

  • Harcamalarınıza dikkat etmeli, başkalarına yatırım yapmak yerine, maddi kaynaklarınızı arttırmalısınız.

Kahve falında uzayda ezan sesi duymak işlerini düze çıkarmasında ve ailesi içinde yaşanan tartışmaları sonlandırması konusunda çok büyük yardım edileceğine, anne ve babadan alınan dualar sayesinde hayatın her geçen gün daha iyi bir hal alacağına delalet eder.

Kahve falında uzaylı aracı görmek iş hayatında söz sahibi olacağı bir mevkinin kapısının açılacağına, yakın zamanda tüm sorunlarından kurtulacağına yorulur.

Kahve falında uzay boşluğuna düşmek üzücü bazı dedikodular çıkacağına ve bu dedikodular sebebiyle insanlar arasındaki popülerliğin ve saygınlığın biteceğine, eskisinden çok daha motive olmuş şekilde hareket edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında uzay boşluğunda olmak başarılı bir iş hayatına sahip olunacağına, etrafındaki insanlara yardım edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında uzayda yıldızlar görmek sorunların ve sıkıntıların son bulacağına, sorunların çözüm bulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında uzayda kaybolmak o kilerin gittikçe rızıkla dolacağına, kişinin evlatlarının artacağına, malının ve parasının da büyüyeceğine, neşesinin ve sağlığının yerine gelmesine vesile olacak kısmetler alacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında uzaylılar tarafından kaçırılmak yediğinin önünde yemediğinin arkasında olacağına, kısa bir süre sonra depresyona girileceğine, bir uzmana başvurulacağına alamet eder.

Kahve falında uzaya uçmak iş hayatı içerisinde çeşitli atılımlar yapacağına ve güzel ve zevkli bir işte yüksek mevkilerde bir işe gireceğine, kısa süre içinde kendi işine sahip olunacağına rivayet etmektedir.