Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında metre görmek

Kahve falında metre görmek birçok dertle muhatap olacağına, çok zor bir duruma düşeceğine, eline geçen kazancı daha da arttıracağına, çok hayırlı kazançlar elde edeceğine, kötü alışkanlıklardan birine tekrar başlanacağına, tüm beklentilerini yerine getireceğine, şansın ve kısmetin kapanacağına, huzuru yakalayacağına, geçim kolaylığı içinde olacağına ve deyim yerindeyse ayaklarını yerden kesecek fırsatlar elde edeceğine, kazancını ve mal varlığını arttırmak için günaha gireceğine yorulur.

Kahve falında metre gördüyseniz:

  • Duygusal ilişkilerinizde sizi inişli çıkışlı birtakım gelişmeler bekliyor.

Kahve falında metre cetvel görmek yaptığı çalışmaların kendisine çok hayır getirecek şekilde ilerleyeceğine, ailesi ve sevdikleri ile büyük bir uyum içinde olacağına tabir olunur.

Kahve falında metreyle yeri ölçmek dertlerin ve sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, yaşanan bazı sorunlara çözüm bulmak amacıyla uzunca bir yolculuğa çıkacağına, bu sayede sorunun kısa bir zaman içinde biteceğine işaret etmektedir.

Kahve falında metreyle boy ölçmek eline geçen fırsatları bir türlü doğru ve hayırlı bir şekilde değerlendiremeyeceğine, iş hayatında büyük bir terfi alınacağına yorulmaktadır.

Kahve falında metreyle ölçmek büyük bir gruba liderlik edileceğine, bazı çalışmaların büyük kazanç sağlayacağına, iyileşeceğine işaret eder.

Kahve falında metre ölçmek bencil insanlar yüzünden fal sahibinin çok zor durumlar yaşayacağına, üzüntülü geçen günlerin çok yakın zaman içinde sona ereceğine tabir olunur.

Kahve falında şerit metre görmek geçim sıkıntısının sona ereceğine, evin kasasına giren gelirin artacağına, karısının çok mutlu olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında metre görmek eşinin bir dediğini iki etmeyeceğine, maddi ve manevi açıdan büyük bir boşluğa düşeceğine işaret etmektedir.