Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kirman görmek

Kahve falında kirman görmek güzel bir hayata sahip olunacağına, bolluk içinde yaşanacağına, uzun zamandan beri beklenen bir iş kapısının açılacağına, bu sayede haddinden daha fazla süren işsizlik döneminin sona ereceğine, kısmetinin açılacağına, önüne çıkan tüm engelleri aşmayı başaracağına, kendi mutluluğunu sağlamak için her şansı değerlendirip, riske atılacağına, ulaştığı başarıları ve elinde bulunan imkânları kıskanan kişiler tarafından bir dedikoduya malzeme edileceğine, bu yüzden çok üzüleceğine, ancak daha sonra dedikoduyu çıkaran kişileri bularak adli yollarla hakkını arayacağına, zor zamanların biteceğine, bulunan mevkinin kaybedileceğine, boş yere korku duyulacağına, dertlerinin şifasına, sorunlarının çarelerine, problemlerinin de çözümlerine ulaşacağına, ailesi içinde büyük tartışmalar ve fikir ayrılıklarının olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kirman gördüyseniz:

  • Güç mücadeleleri içine çekilebilir veya rekabet arzusunda olabilirsiniz.

Kahve falında kirli sakallı birini görmek etrafındaki insanlardan gereken desteği göremeyeceğine, maaşta azalmaya veya işten çıkarılmaya yorumlandığı gibi, para konularında talihsizliklerin peş peşe geleceğine, bu dönemde kesinlikle yatırım yapılmamasının uygun olacağına delalet eder.

Kahve falında kirli odayı temizlemek uzun bir zaman boyunca üzüntü duyulacağına, maddi açıdan birçok rakibin gerisine düşüleceğine, dertlerin en kısa zamanda biteceğine, ayrılmış olanların kavuşacağına tabir olunur.

Kahve falında kiril alfabesi görmek hayırlı bir iş için aile büyükleri ile biraraya gelineceğine ve zararlı bir kişi ile yaşanan bir tartışmadan galip çıkılacağına, hayata karşı beklentilerini kaybedeceğine işaret eder.

Kahve falında evin kirlendiğini görmek büyük sorunlara ve sıkıntılara sebep olacağına, evli kişiler için de ikinci bir bebeğe sahip olunacağına rivayet eder.

Kahve falında kirli çorap toplamak zor bir hayat sürmeye başlayacağına, sağlığının ve işlerinin bozulacağına, iyi geçiminin biteceğine delalettir.

Kahve falında kirlenmiş gelinlik görmek Allah’ın sevdiği kulları arasına gireceğine, parasal sıkıntıların çok büyük olacağına yorulur.

Kahve falında kirli beyaz havlu görmek sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, güzel günler geçireceğine, maddi anlamda güç kazanmak için doğru girişimler yapacağına işarettir.

Kahve falında kirli çamaşır sermek engel tanımayan biri olacağına, kendisini birçok musibet ve sıkıntı ile uğraşmaktan ötürü çok yorgun hissedeceğine ve ortaya koymaya çalıştığı projelerin ve çalışmaların bazı kişiler tarafından baltalanacağına delalettir.