Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında turgut görmek

Kahve falında turgut görmek hiç beklemediği kadar çok üzüleceğine, işlerinin çok büyük bir oranda aksayacağına, sorunların ardı arkasının kesilmeyeceğine, işlerin rayından çıkacağına, borçlarının ödeneceğine, gelirinin sürekli olacağına, hayatında çok sevdiği ve değer verdiği kişilerle bazı işlere gireceğine, sevaplarıyla Allah’ın sevgisini kazanacağına, bir sebeple işlerin kötüye gideceğine, bolluk ve bereket dolu bir dönem yaşanacağına, maddi olarak iyi giden bir işin bir anda kesintiye uğrayacağına, sorunların artacağına, kardeşlerle yaşanacak bir tartışma yüzünden üzüntü duyulacağına, ruhsal olarak kötü bir duruma düşüleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında turgut gördüyseniz:

  • Öğle saatleri civarında Jüpiterin olumsuz görünümü ise, abartılı tavırları, kibir, ukalalık, konuşmalarda aşırılıklara kaçma ya da aşırı harcama v.b türünde durumları akla getiriyor.

Kahve falında tekne turu görmek hayallerindeki insanla karşılaşacağına, sıkıntıların, dertlerin ve zorlukların da biteceğine delalettir.

Kahve falında dünya turuna çıkmak sevinç dolu haberler alacağına, fal sahibinin, diğer hayallerini ve isteklerini gerçekleştirmek için cesaret vereceğine işaret etmektedir.

Kahve falında boğaz turu yapmak karşına hayırlı kapıların açılacağına, türlü sebeplerle askıya alınmış olan bir projenin sonlandırılacağına ve bir anda büyük kazanç getireceğine delalettir.

Kahve falında turkuvaz elbise görmek işinden ve ekmeğinden olacağına, dedikoduların deyim yerindeyse bıçak gibi kesileceğine alamet eder.

Kahve falında tur suresini okumak tatsızlıkların aşılacağına, sevdiği kişilerden ihanet göreceğine işaret etmektedir.

Kahve falında dünya turu yapmak sorunlu zamanlar geçireceğine, eline geçen bütün imkânları kullanarak hayalinde kurduğu hayata kavuşacağına inanılır.

Kahve falında tursu almak ele geçen kazancın artacağına, hayırlı bir iş kapısının açılacağına, kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, kederleneceğine delalet etmektedir.

Kahve falında salata tursusu yemek sonunda mutlu olacağına, çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşılacağına, uzun zamandan beri kurulan hayallerin kısa süre içinde gerçekleştirileceğine tabir olunur.