Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında küpeler görmek

Kahve falında küpeler görmek problemleri çözerken yakın tanıdıklardan fikir alınacağına, kırgınlıkların ve küskünlüklerin aşılacağına, onları gerçekleştirmek için her türlü fırsatı kullanacağına, onları okula göndereceğine, insanların takdirini kazanacağına, hayatının güzelliği için her gün Allah’a şükredeceğine, hayırlı ve bol kazançlı çalışmalar gerçekleştirileceğine, mutsuz ve üzgün hissetmesine neden olacağına, kötü niyet besleyen bir komşuyla ilişkilerin kesileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında küpeler gördüyseniz:

  • Bazı iş birlikleri, girişimler ya da ilişkiler bitme noktasına gelirken, bazıları da yepyeni ufuklara açılabilir.

Kahve falında birinden küpe aldığını görmek huzur içinde yaşayacağına, kendisine güveninin azalması ile beraber iş hayatında da sıkıntılar yaşayacağına tabir olunur.

Kahve falında küpenin düştüğünü görmek eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine büyük kazançlar elde edeceğine, üzüldüğü konularda sevdiği kişilerden yardım alacağına, bir sebeple maddi açıdan zor bir duruma düşüleceğine ve sağlık sorunları ile uğraşılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında altın top küpe görmek iş hayatında maddi zarara uğranacağına, bazı araştırmalar yapılıp sorunun kaynağının bulunacağına, hemen ardından yeni bir kararla birlikte işlerin yoluna gireceğine delalet eder.

Kahve falında nazar boncuğu küpe görmek içine dolan huzurun ve rahatlığın gözlerindeki ışığı arttıracağına, zarar edilen işlerde kara geçileceğine yorulur.

Kahve falında birinin küpe taktığını görmek bolluğun, bereketin, iyi şansın hanesinden hiçbir zaman eksik olmayacağına, bazı büyük projelere girerek kendisine uygun kimseler ile ortaklık kuracağına rivayet etmektedir.

Kahve falında küpe istemek işlerinde başarılı olacağına, yardıma muhtaç insanların yardıma kavuşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında altın küpe kolye bulmak yaptığı hatalardan ders alması ve aynı hataları tekrar yapmaması gerektiğine, karşısına çıkan fırsatları çok daha dikkatli bir şekilde değerlendirmesi gerektiğine ve yakında daha zor günler yaşayacağına, önemli ve büyük adımlar atacağına işarettir.

Kahve falında yeşil küpe hediye almak ihanet dolu bir işe girileceğine, işteki ortaklardan ihanet görüleceğine, parasal olarak büyük sıkıntılar yaşanacağına rivayet etmektedir.