Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında koşan hayvanlar görmek

Kahve falında koşan hayvanlar görmek tam her şeyin bittiğini düşünüp, umutsuzluğa kapıldığı bir anda müjdeli haberler alarak moralinin eskisinden daha iyi olacağına, hasta kimsenin eski neşesine kavuşacağına ve evde bayram havası eseceğine, hayatına yeni bir yön verme olanağı elde edeceğine bundan sonra mutluluğunun, huzurunun, işinin, kazancının, rızkının ve zenginliğinin de garanti olacağına, geçmişin kötü izlerinin silineceğine, çok istediği bir şeyin gerçekleşmeyeceğine, başarıya giden yollarına da hiçbir zaman engel çıkmayacağına, bunun itibarının sarsılmasına neden olacağına, dost ve akrabaları sayesinde çıkacağına alamet etmektedir.

Kahve falında koşan hayvanlar gördüyseniz:

  • Size baskı uygulayan veya sizden fazlaca talepleri olan kişilerden uzak durmalısınız.

Kahve falında koşan hayvanlar görmek bir sebeple sorun yaşayacağına, sevilen kişilerin dara girmiş olan işlerine yardım edileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında koşarak birini yakalamak büyük maddi bir kazanca sahip olunacağına, sevilen kişiler sayesinde işte daha üst noktalara çıkılacağına delalet eder.

Kahve falında koşarak gitmek bir sebeple bazı kişilerle görüşüp çıkış yolları arayacağına, kazancının günden güne düşeceğine, maddi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında koşan iki at görmek yeni fırsatlar elde edeceğine, özel hayatının da yolunda gideceğine tabir olunur.

Kahve falında koşan eşek görmek rahata ereceğine ve geniş geniş yaşayacağına, olumlu ve hayırlı gelişmelerle karşılaşacağına, bu sayede yüzünün güleceğine inanılır.

Kahve falında hızla koşan at görmek atılacak adımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine ve hiç beklenmedik bir çıkış yapılacağına, çok uzun sürmeyecek bir zaman sonra da evlilik planları yapılmaya başlanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında koşarak yokuş inmek hayallerde değişiklikler olacağına, gelirinin düşeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında koşan beyaz atlar görmek belki yeni bir eve sahip olunacağına, daha iyi yaşam şartlarına kavuşulacağına, haneden birinin evlilik yolunda adım atacağına, nur topu gibi bir bebeğin geleceğine, fal sahibinin geçim sıkıntına düşüp, başını borçlardan kaldıramayacağına işarettir.