Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sağ göğsünden vurulmak

Kahve falında sağ göğsünden vurulmak beklenen mirasın alınacağına, yapılan bir hatanın telafi edileceğine, zor zamanların ve tartışmaların geride kalacağına, atacağı bazı adımlar ile sorunlarından kurtulacağına ve tüm zararlarını telafi edeceğine, alınmış olan borçların kolayca ödeneceğine, işlerindeki şansının ve kısmetinin hiç bozulmayacağına, hayatının afiyet içinde geçeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından resmi bir kurum sayesinde alınacak bir yardımla kurtulacağına, büyük bir ferahlık yaşanacağına, kısa bir zaman içinde çok farklı çalışmalar gerçekleştirileceğine, iş hayatında herkesin saygı gösterdiği bir kişi olacağına, iş hayatında attığı adımlardan çok büyük zararlar ile çıkacağına işaret eder.

Kahve falında sağ göğsünden vurulmak gördüyseniz:

  • Kendinizde bulacağınız ani bir enerji ile çok yavaş ilerleyen bir işinizi bir anda halledebilirsiniz.

Kahve falında sağ göğsünden vurulmak hayatının en büyük fırsatını elde edeceğine ve bu sayede kolay kolay kimseye nasip olmayacak kadar lüks ve güzel bir hayat yaşayacağına, iş hayatının her geçen gün daha da bozulacağına, sorunların üstüste geleceğine inanılır.

Kahve falında sağ göğsünden bebek emzirmek büyük rahatlık yaşanacağına ve sevinçli günlerin gelip iş hayatını ve aile hayatını tamamen değiştireceğine, kendisini başarıya götürecek yolda daha emin ve daha hızlı ilerleyeceğine, harama ve zinaya bulaşmadan huzurla yaşayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında sağ göğsünde yara görmek sorunlardan ve sıkıntılardan uzak bir yaşam elde edeceğine, çok iyi düşünerek ve doğru kararlar vererek çok iyi işler yapacağına, işlerin zarar getirecek bir hal alacağına, büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına, yapılan hatanın düzeltilmesi için çok uğraşılmasına rağmen bir türlü düzelmeyeceğine yorulur.

Kahve falında sağ göğsünden süt emzirmek zaman zaman farklı yerlere tatile ya da iş gezilerine gidileceğine, her türlü yeniliğin mutluluk vereceğine delalet eder.

Kahve falında sağ göğsünü görmek geçim derdinin biteceğine, çektiği tüm sıkıntıların sona ereceğine ve artık rahat bir nefes alacağına, atılıma geçecek olanaklar yakalayacağına, yeni iş teklifleri alacağına ya da kendisine başarı, mutluluk ve zenginlik getirecek ticaret ortaklıklarına gireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında bebeği sağ göğsünden emzirmek ev ahalisinden birisine yapılan bir kötülüğün bertaraf edileceğine, dertlerin ve sıkıntıların son bulacağına alamet eder.

Kahve falında sağ elinden vurulmak sevdiği ve çok istediği bir projeyi hayat geçirerek etrafındaki herkesin dikkatini çekeceğine, deyim yerindeyse falı kapatan kişinin, eteklerini zil çaldıracak güzel bir olayın yaşanacağına delalet eder.

Kahve falında sağ bacağından vurulduğunu görmek maddi açıdan zarara uğranacağına, ferahlık ve aydınlık dolu günlere ulaşılacağına rivayet eder.