Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ayak bileğini görmek

Kahve falında ayak bileğini görmek Allah tarafından kendine bahşedilen yüce duygular ve kudret sayesinde de her gün şükredeceğine, hayatının istediği gibi ilerleyeceğine, kafa dağıtacak kısa bir izne çıkılacağına ve daha iyi fikirlerle geri dönüleceğine, uğranılan zararların telafi edileceğine, maddi olarak çok rahat edilecek bir çalışma ortaya konacağına, yaptığı bu şeylerin başarılı olması sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, sonradan da durumun ciddiyetine varacağına ve telaşlanarak, sıkıntıya düşeceğine, ekmeğe ve kazanca ulaşacağına, hayatının daha kolay ve güzel hale geleceğine, kişinin hayatına dair daha olumlu düşünceler geliştirip, kendisini iyi hissedeceği ortamlara gireceğine inanılır.

Kahve falında ayak bileğini gördüyseniz:

  • Bazı konularda girişimde bulunarak, yer değiştirerek veya başka birisine dönüşerek hayatınızı iyileştirebileceğinizi düşünüyorsanız bir şeyler yapmanın zamanı geldiğini görebilirsiniz.

Kahve falında ayak bileğinin kırıldığını görmek çalışma hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine, kendi işini kuracağına, ticaret adamı (kadını) olacağına ve herkesin adından söz ettiği itibarlı kişi konumuna geleceğine yorulur.

Kahve falında ayak bileğinde altın bilezik görmek bolluğa, berekete ve zenginliğe ulaşacağına, herşeyin en kalitelisine sahip olacağına, işinde çok ilerleyeceğine, kazançlı çıkacağı işlere gireceğine, kendisine zenginlik getirecek yatırımlar yapacağına delalettir.

Kahve falında ayak bileğinden vurulmak aile büyüklerinin vereceği desteğe rağmen sorunların bir türlü azalmayacağına, belki de hayatının fırsatını yakalamış olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ayak bileği görmek işlerinin açılacağına, maddi varlığının çoğalacağına işarettir.

Kahve falında ayak bileğinden yaralanmak iş hayatında alınacak riskler sayesinde çok iyi bir mevkiye gelineceğine, kafa karışıklığından sıyrılacağına ve kendisi için hayırlısı olan neyse ona karar vereceğine yorulur.

Kahve falında ayak bileğinde yara görmek ihtiyaçlarını giderebileceğine ve sahip olmak istediklerine ulaşacağına, kendisini çok daha rahat bir dönemde bulacağına, eline hayırlı kazançların geçeceğine delalet eder.

Kahve falında ayak bileğinin kesildiğini görmek aksine işe neredeyse köstek olacağına, mektepli biri olmanın ayrıcalıkları ve kendini geliştirmesi sayesinde arzu ettiği işlerde çalışabileceğine, koşulların her geçen gün düzeleceğine, nasibin bollaşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ayak bileğinde kıl görmek kişinin hareketli yaşamından memnun kalacağına, başarısının ve mutluluğunun bir gün değil bir ömür süreceğine işaret eder.