Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bordo görmek

Kahve falında bordo görmek gelişim içine girileceğine, başarılı ve kazançlı günler yaşanacağına, bunun kendisi için büyük şans olacağına, ekmeğinin kesilmeyeceğine geçiminin de kolay olacağına, lüks ve konforlu bir hayata kavuşacağına, şans, kısmet, başarı ve zenginlik getireceğine, herhangi bir sorunla karşılaşmadan çok iyi işler yapacağına, inat edilmesi yüzünden çok önemli bir işin elden kaçırılacağına, hayata karşı cesaretleneceğine rivayet eder.

Kahve falında bordo gördüyseniz:

  • Kısacası duygularınızın esiri olmayın.

Kahve falında bordo oje görmek kendisini çekemeyen kişilerin kendisi hakkında çeşitli dedikodular ettiklerini duyacağına, uzun zamandan beri çok istediği bir şeyin büyük bir çaba göstermesine ve çok emek vermesine rağmen bir türlü gerçekleşmeyeceğine, rahatlayacağına ve hafifleyeceğine tabir olunur.

Kahve falında bordo araba sürmek kendisine uygun hayırlı bir kısmet bulup evleneceğine ve bir eve taşınacağına, sıkıntıların ve sorunların son bulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında bordo eşarp görmek çok büyük zorluklar atlatacağına, kirli işlere bulaşacağına alamet eder.

Kahve falında bordo ceket giymek hayır dualarına nail olacağına, kredi çekileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında bordo çiçek görmek borçlarından kurtulup rahat bir nefes alacağına, emek ve değer verdiği kişilerden nankörlük ve vefasızlık göreceğine, iftiraya ve haksızlığa uğrayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında bordo renk görmek sevdiği bir kişi ile gireceği bir işte çok sıkıntı çekeceğine, huzursuzluk yaşanacağına, rahatsızlık yaratacak bir işe girileceğine işaret eder.

Kahve falında bordo pijama görmek sorunlarının ve sıkıntılarının yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, yaşamın kolaylaşacağına ve yükün hafifleyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında bordo ip görmek aile hayatında sürekli tartışmaların olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından alacağı destek sayesinde kurtulacağına işaret etmektedir.