Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında iltihab görmek

Kahve falında iltihab görmek uzun bir süre boyunca ayrı kalınacağına, yakın bir zaman içinde bir bebek sahibi olunacağına, hane içinde yaşanan tartışmaların sona ereceğine, hayırlı bir işten büyük kazanç elde edileceğine, isteklerinin, özlemlerinin ve arzularının gerçekleşeceğine, hayalini kurduğu şeylerin ayağına geleceğine, arzu ettiği mutlu yuvaya sahip olacağına, zarar ettiği işlerde durumu düzeltmek için çeşitli çalışmalar gerçekleştireceğine, yani insanlar ile vakit geçirerek kendisini deşarj edeceğine, kazanç ve kar getireceğine, maddi gücünü kaybedeceğine ve sadece bununla kalmayacağına yorulur.

Kahve falında iltihab gördüyseniz:

  • Bazı konularda fazla ihtiyatsız düşünüyorsunuz.

Kahve falında iltihap akıtmak yapılan hataların kısa zamanda ve herhangi bir zarara uğramadan telafi edileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntıların yakında sona ereceğine, çok daha iyi bir duruma gelineceğine ve mutlu olunacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında iltihap kusmak sıhhat ve moral bulacağına, bir sebeple fal sahibinin çok üzüleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında dişinde iltihap görmek hayallerin yaşanan olaylar yüzünden suya düşeceğine, çok sorun yaratan olaylar ile karşılaşılacağına, kendisinin de ne olduğunu anlayamayacağına tabir olunur.

Kahve falında bacakta iltihap görmek moralinin yükselmesini sağlayacak değişimlerin meydana geleceğine, ailesine sıkıntılardan uzak ve rahat bir hayat yaşatacağına yorulmaktadır.

Kahve falında vücuttan iltihap aktığını görmek çok hayırlı kişiler ile helal rızk getirecek işlere gireceğine, gelirini artırmak için giriştiği işlerden istediğinin de üzerinde müspet sonuçlar alacağına yorulur.

Kahve falında beyaz iltihap görmek işlerinin yoluna gireceğine, mesleki hayatındaki başarılarının artacağına, hayatı içinde ister istemez bazı kritik durumlar ile karşılaşacağına rivayet eder.

Kahve falında iltihaplı kulak görmek deyim yerindeyse ayağının tökezlemeyeceğine, kişinin evliliğinde her zaman güvensiz, tartışmalı ortamlara maruz kalacağına delalettir.

Kahve falında yüzünde iltihaplı sivilce görmek herhangi bir yardım almasan çok büyük bir sorunun üstesinden geleceğine, çok hayırlı ve kazançlı çalışmalar yapacağına alamet eder.