Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında köpek kovalamasından kaçmak

Kahve falında köpek kovalamasından kaçmak sevinçli ve hayırlı haberler alınacağına, ana baba duası alınması sayesinde hayatın günden güne daha iyiye gideceğine, emek verdiği, ter döktüğü ve üzerinde çok çalıştığı işlerin istediği şekilde sonuçlanacağına, kendisine kar ve mutluluk getireceğine, çok hayırlı ve büyük kazançlar sağlayacak adımlar atılacağına, yaşadığı sıkıntılı durumların son bulacağına, kendisini üzen konuların yakın bir zaman içinde çözüleceğine, iş ile ilgili beklenilen olumlu haberlerin beklenilen yerden güzel, sevindirici ve olumlu bir şekilde geleceğine, maddi sıkıntıların geride bırakılacağına, hastalığın biteceğine, borçların kapanacağına, maddi olarak zayıflayacağına, emeklerine karşılık hayal ettiklerine ulaşacağına işaret eder.

Kahve falında köpek kovalamasından kaçmak gördüyseniz:

  • İşinizle ilgili bir kadına karşı dikkatli olmanız gerekmektedir.

Kahve falında köpek kovalamasından kaçmak talihinin artacağına, rızkının çoğalacağına, keyfinin, neşesinin ve rahatının yerine geleceğine, kardeşlerden biri ile bir yolculuğa çıkılacağına yorulur.

Kahve falında kovalanmak ve kaçmak iş konusunda deneyimli biri ile kurulan ortaklığın işleri çok iyi yerlere getireceğine, mallarının ve parasının çoğalacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kaçmak kovalanmak sorumluluklarını önemseyerek ve çok çalışarak hayatını geçireceğine, emeklerinin karşılığını da en güzel şekliyle alacağına, uzun bir zamandan beri istenilen bir şeye sahip olunacağına, aile bireylerinin başını ağrıtan bir konunun çözüm bulacağına, hayırlı kazançlar elde edileceğine rivayet eder.

Kahve falında kovalayan birinden kaçmak şifa ve ilaç bulacağına, bu sayede ruhunun da, bedeninin de iyileşeceğine, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, yaptığı bir hareket ya da söylediği bir sözden ötürü insanların kendisinden uzaklaşacağına ve çok büyük bir boşluğa düşüp kendini çok çaresiz hissedeceğine rivayet eder.

Kahve falında kovalanmak kaçmak bir türlü kendine gelemeyeceğine, arzularının yerine geleceğine işaret eder.

Kahve falında kovalayan köpek görmek keyfinin ve geçiminin yerinde olması sayesinde de insanlarla olan muhabbetinin koyulaşacağına ve güzelleşeceğine, zaman zaman öfkesine hakim olamayarak kırıcı sözler sarf edeceğine ancak bir süre sonra sular durulduğunda yeniden sakinleşerek, sonuçtan memnun kalacağına alamet etmektedir.

Kahve falında köpek kovalaması görmek çok zor zamanlar geçireceğine, ancak yakın bir zaman içinde işlerinin ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına, arka arkaya pek çok aksilik ve zorluk ile karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında köpekler tarafından kovalanmak azap çektiğine, sıkıntıların yakın zaman içinde çok hayırlı ve sorunsuz bir şekilde ortadan kalkacağına rivayet eder.