Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında mavi renk gömlek görmek

Kahve falında mavi renk gömlek görmek evlatların hayırsız çıkacağına, çok büyük kötülemeler yapılacağına, işlerinin engellenmeye çalışılacağına ve uzun zamandan beri emek verdiği şeylere teker teker zarar verileceğine, girilen bütün işlerin hayırlı bir şekilde devam edeceğine, çıkılan bir yoldan geri dönüleceğine, dost ya da akrabalardan biri ile birlikte kazançlı bir işe ortak olunacağına, yoklukların, sıkıntıların sona ereceğine, ölmüş büyüğünün cennette olduğuna, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, iflas edeceğine işaret eder.

Kahve falında mavi renk gömlek gördüyseniz:

  • Yakın çevreniz ile veya yakınlarınız ile fikir alışverişlerinde bulunacaksınız, kendiniz ile ilgili fikirlerinizde bazı değişiklikler olacak.

Kahve falında mavi renkli gömlek görmek gireceği işlerde başarı elde edeceğine, sorunların daha kolay bir şekilde çözüleceğine delalet eder.

Kahve falında mavi renkte gömlek giymek çok çalışıp çabalama sonucunda istediğiniz hayata kavuşacağınıza, maddi ve manevi olarak çok sıkıntı çekeceğine işaret eder.

Kahve falında mavi renk gömlek görmek eline geçen fırsatları çok hızlı bir şekilde değerlendireceğine, kötülerin ve kıskançlık besleyen kişilerin haneden uzaklaştırılacağına alamet eder.

Kahve falında mavi renk gömlek giymek günaha gireceğine ve kötü işler yapacağına, büyük kazanç getiren bir işin zarara geçeceğine, huzurlu aile ortamının çeşitli sebeplerden ötürü bozulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında mavi gömlek hediye etmek bilginleşeceğine ve âlim kimse olma yolunda ilerleyeceğine, sevdiği kişi ile uyumunun ve geçiminin bozulacağına alamet eder.

Kahve falında yeni mavi gömlek giymek bazı şeyleri sonlandırırken bazı şeylere de başlama kararı alacağına ve hayatını sil baştan yaşamak için harekete geçeceğine, makbul olmayan işler yapacağına alamet etmektedir.

Kahve falında mavi kareli gömlek görmek sürekli bazı aksiliklerle karşılaşılacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir döneme girileceğine, onları arkasından sürükleyebileceği bir meslekle uğraşacağına ve itibar göreceğine rivayet eder.

Kahve falında mavi çizgili gömlek görmek büyük kazanç getirecek bir konu hakkında bir proje gerçekleştirilip vereceği sonuçların beklenmeye başlanacağına ve hayır işleri ile ilgili projelere destek verileceğine, istediklerini rahatlıkla elde edeceğine gerek işinden gerekse ailesinden yana çok şanslı olacağına tabir olunur.