Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında denize düşüp yüzmek

Kahve falında denize düşüp yüzmek amaçlarının gerçekleşeceğine ve ticaretinin hızlanacağına, işini bırakıp ailesinin yanına dönmeyi düşüneceğine, kavgaların ve tartışmaların ortadan kaldırılacağına, ancak yakın bir zaman içinde atacağı bazı adımlar sayesinde çok rahat edeceği ve büyük bir ferahlık yaşayacağı bir döneme gireceğine, kendisinin sahip olacağı şans sayesinde başkalarının da kendisi sayesinde nasipleneceğine ve mutlu olacağına, sadece maddi gücünü kaybetmekle kalmayacağına, kişinin yine eskisi gibi neşeli olacağına, ticaret dünyasında çok sevilen kimse haline geleceğine ve bu sayede çevresinin de hep kalabalık olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında denize düşüp yüzmek gördüyseniz:

  • Belli anlaşmalarınızı veya hayatınızdaki olayları başkalarıyla payşamamanızda fayda var.

Kahve falında denize düşüp yüzmek ruhsal olarak çok büyük bir çöküş yaşayacağına ancak daha sonra yaşanacak güzel gelişmeler sayesinde çok iyi bir duruma geçeceğine, nasıl bir hayat sürdüreceğine delalet eder.

Kahve falında buz tutmuş denizde yüzmek moralinin bozulacağına ve hayal kırklığına düşeceğine, borçlarının ve hastalıklarının çoğalacağına tabir olunur.

Kahve falında dalgalı ve bulanık denizde yüzmek zarar edeceği bir çalışmaya girmek zorunda kalacağına, endişelerin son bulacağına, çıkılan yolda Allah’ın izni ile ferahlığa kavuşulacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük adımlar atılacağına ve uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı durumların çok yakın zaman içinde sona ereceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kara denizde yüzmek hayallerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, elinde kalan bir miktara parayı da borç ödemek için harcayacağına delalettir.

Kahve falında denizde yüzmek yoğun duygular yaşayacağına, heyecanlanacağı olaylarla karşılaşacağına, hareketli ve hoş günler geçireceğine, aynı oranda yetkilerinin genişleyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında balıklı bir denizde yüzmek Allah’ın kendisine verdiklerini rahatça yemeyi nasip etmesi doğrultusunda hareket edeceğine, bazı konularda konuşulacağına işaret eder.

Kahve falında denizin içinde yüzmek çaresizliklerine, sorunlarına, umutsuzluklarına ve problemlerine karşı çözümlere kavuşacağına, kendisi için hayırlı olacak fırsatlar elde edeceğine, her geçen gün daha bir ilerleyeceğine, kalkınacağına delalettir.

Kahve falında birinin denizde yüzdüğünü görmek her geçen gün sorunların artacağına, adeta havalara uçacağına alamet eder.