Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında lisede olmak

Kahve falında lisede olmak hayatın belli bir düzene oturacağına, yediği ekmeğin verimli olacağına, eşinin bir dediğini iki etmeyeceğine, en karanlık zamanında elinden tutacağına, kendisini çok değerli, güzel (yakışıklı) ve önemli hissedeceğine, hayırlı ve sevinç dolu günler yaşayarak alacağına, kurtulmak için bazı yollar deneneceğine, bundan sonra yapılacak çalışmalarda daha çok kişinin desteğinin alınacağına tabir olunur.

Kahve falında lisede olmak gördüyseniz:

  • Grup aktiviteleri veya ekip çalışmaları gerektiren konular ön plana çıkıyor.

Kahve falında anadolu lisesine gittiğini görmek özellikle öz güven konusunda daha da iyi hissedeceğine, sorunların ve dertlerin en kısa süre içinde son bulacağına yorulur.

Kahve falında lisede olmak sıkıntılarının ve sorunlarının kuracağı ortaklıktaki bir kişinin vereceği destek ile ortadan kaldırılacağına, işlerinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Kahve falında lise öğrencisi olmak onları hoşnut edecek bir evlat olarak vazifelerini her daim tam olarak yerine getireceğine, aşık olunan bir kişiden karşılık bulunacağına yorulmaktadır.

Kahve falında tekrar lise okumak nimet bolluğu yaşayacağına, sorunlu olaylarla karşılaşacağına, sıkıntıların ve sorunların daha da artacağına, maddi açıdan büyük sıkıntılar çekilecek bir döneme girileceğine inanılır.

Kahve falında eski lise arkadaşlarını görmek sınırlarının ve yapabileceklerini hesap ederek atılım yapacağına, işlerin aksayacağına, yani kısa süreli de olsa kötü durumlarla karşılaşılacağına, ancak daha sonra verilecek kararlar sayesinde sıkıntıların ve sorunların geçeceğine işaret eder.

Kahve falında lise diploması almak sağlık sorunları ile ilgili bir haber alınacağına, onlar tarafından yüceltileceğine inanılır.

Kahve falında lise üniforması giymek içinden çıkılmaz olaylar ile karşılaşacağına, her zaman hürmet göreceğine, aile büyükleri tarafından onay gören işler yapacağına delalet etmektedir.

Kahve falında iyi bir liseye gitmek daha hazırlık aşamasındayken bile işlerinde sorun yaşayacağına, hane halkı arasında tartışma yaşanmasına sebep olan bir kişinin aileden uzaklaştırılacağına, sorunların tatlıya bağlanacağına, yeni bir eve sahip olunacağına ve uzun zamandan beri karar bekleyen bir konuda son sözün söyleneceğine delalettir.