Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında melek kanadı görmek

Kahve falında melek kanadı görmek işlerine ve kazancına nazar değeceğine, geçim sıkıntısı yaşayacağına, önüne çok hayırlı kazanç ve gelir kapılarının açılacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı ve rahata ereceği bir döneme gireceğine, hayallerinin ve hedeflerinin gerçekleşmesi dolayısıyla adağını gerçekleştireceğine, arkasının daha sağlam hale geleceğine, kendisini hiç olmadığı kadar sıkışmış hissedeceğine, geçimini çok rahat şekilde sağlayacağına, uzun bir süreden beri çok istenen bir mevkiye terfi edileceğine yorulur.

Kahve falında melek kanadı gördüyseniz:

  • Abartılı davranışlardan veya kelimelerden uzak durmanızda, belli durumları dozunda dile getirmenizde fayda var.

Kahve falında beyaz kanatlı melek görmek çok üzüntülü bir döneme girileceğine, birçok fırsatın elden kaçırılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kanatlı melek olmak geleceği için faydalı adımlar atacağına, muradına ereceğine, şansının ve kısmetinin açık olacağına, başarılarının takdir edileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kanatlı melek görmek para sıkıntısı çekmeyeceğine, gönlünce harcama yapabilmenin ayrıcalığını, lüksünü ve rahatlığını yaşayacağına, kazançlı bir ortaklığın bozulacağına yorulur.

Kahve falında melek kanadı görmek saman altından su yürüterek menfaat elde etmeye çalışacağına, bozulan bir arkadaşlığın tekrar kurulacağına işarettir.

Kahve falında kanadı kırık melek görmek maddi ve manevi açıdan çok hayırlı bir noktaya varılacağına, evlatlarından memnun olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında siyah kanatlı melek görmek işlerindeki verimin her geçen gün daha fazla artacağına, atılan adımların büyük bir sıkıntıya yol açacağına tabir olunur.

Kahve falında melek kanadı takmak geri planda kalacağına, şansının pek iyi gitmemesi sebebi ile büyük sıkıntılar çekeceğine delalet eder.

Kahve falında melek olduğunu görmek verdiği sözleri yerine getiremeyeceğine, sevdiği bir kişinin arkasından kötü sözler sarfettiğini duyacağına, bir sebeple çok büyük bir beklenti içine gireceğine, ancak bu beklentinin yakın bir zaman içinde boşa çıkacağına tabir olunur.