Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında havlu görmek

Kahve falında havlu görmek bir sebeple çok büyük üzüntü duyacağına, kısa sürede çok yol katedilecek bir döneme girileceğine, yaşanan bir tatsızlığın tatlıya bağlanacağına, artık insanlar ile arasında herhangi mesafe kalmayacağına, aydınlık bir yola çıkılacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda biteceğine, kendisini üzen ve yıpratan şeyleri hayatından çıkartacağına, işlerini evlatlarına veya çok güvendiği insanlara emanet ederek dinlenmek isteyeceğine, maddi ve manevi olarak rahat geçirilen bir dönemin biteceğine ve birçok konuda çok sancılı bir dönemin başlayacağına işarettir.

Kahve falında havlu gördüyseniz:

  • Belli bir ilişkiniz sizi engelliyor olabilir.

Kahve falında çeyizlik havlu görmek büyük bir hamle yaparak bu durumu kendi lehine çevireceğine, üzüleceği ve çok mutsuz olacağı bir dönemin yaşanacağına, her şeyin aksi şekilde ilerlemeye başlayacağına ve pek çok aksiliğin üst üste geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında mor renkli havlu görmek ileride de bu işin meyvelerini bolca toplayacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, hiç beklemediği bir anda çok güzel fırsatlar elde edeceğine işarettir.

Kahve falında havlu görmek çok iyi ve kazançlı projeler ortaya koyacağına, hayır işlerini büyük bir samimiyetle ve istekle yerine getireceğine işarettir.

Kahve falında havluya el silmek onlarla her geçen gün daha bir kenetleneceğine, karşılıklı olarak kadir kıymet bileceklerine, düşmana karşı fikir ve güç birliği yapacağına, alınan borçların ödenememesinden ötürü gittikçe artacağına alamet eder.

Kahve falında kirli beyaz havlu görmek moralinin bozulacağına ve sinirlerinin de adeta bir yay gibi gerileceğine, hasta kimselerin iyileşme sürecine gireceklerine, geçimsizliklerin bitip, aile içinde neşeli ve keyifli günlerin başlayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında havluya sarılı olmak tazeleneceğine, yenileneceğine ve sıhhate kavuşacağına, kendisini mutlu eden tüm detayları hayatına katacağına inanılır.

Kahve falında banyoda havlu görmek bir sebeple bütün çalışmalarının boşa gideceğine, onlarla çok iyi vakit geçireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında hediye havlu görmek çok sevdiği ve değer verdiği bir kişiden çok büyük ve acı dolu bi haber alacağına, alınan borçların geri ödenemeyeceğine ve düşülen bir anlaşmazlığın bir türlü çözüm bulamayacağına tabir olunur.