Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bokluk görmek

Kahve falında bokluk görmek hayatı boyunca geçim derdi nedir bilmeyeceğine, refaha erişileceğine, çok büyük yenilikler yapacağına, ırmağın dibi çamurluysa ve görünmüyorsa şerre yorumlanacak şeylerin olacağına, geçmişten gelen tüm sıkıntıların ve borçların sona ereceğine, küs olduğu kişilerle barışacağına, uğranacak maddi zararlardan ötürü sıkıntıya düşüleceğine, büyük üzüntü verecek olayların yaşanacağına, hayata karşı beklentilerini kaybedeceğine, yaşanan parasal sıkıntıların düzeleceğine delalettir.

Kahve falında bokluk gördüyseniz:

  • Yaratıcı düşünmenin faydasını görebilirsiniz.

Kahve falında sıçtığı boku görmek isteklerinin ve heveslerinin gerçekleşeceğine, bir an önce atılım yapması halinde çok yükseleceğine ve iyi noktalara ulaşacağına delalet eder.

Kahve falında boka gömülmek keyfinin ve geçiminin yerinde olması sayesinde de insanlarla olan muhabbetinin koyulaşacağına ve güzelleşeceğine, yeni şeyler deneneceğine yorulur.

Kahve falında derede boğulmaktan kurtulmak iyilik ve güzellik getirecek işlere girileceğine, kar elde edileceğine, hayali kurulan mutluluk dolu hayatın yakalanacağına, bir sebeple çok büyük sıkıntılar yaşayacağına ve maddi ve manevi olarak çok zorluk çekeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında ineğin bokunu görmek işyerinde yükselme yolu açık olan mevkilere terfi edileceğine ve hem işyerinde hem kendi hanesinde bolluk ve bereket içine yaşanacağına, dayanışma, barış ve sevgi ortamında bulunacağına işaret eder.

Kahve falında boğulmak ölmek sevilen arkadaşlar ile aranın açılacağına, herkesin ayakta alkışlayacağı işler yapacağına ve adından başarıları ile söz ettireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında annemin boğulduğunu görmek böylece aralarındaki buzların eriyeceğine ve tartışmaların tatlıya bağlanacağına, maddi konuları fazlaca önemsemesi yüzünden, her şeye çıkarcı bir yaklaşım içinde olacağına tabir olunur.

Kahve falında nehirde boğulan birini görmek parasal olarak sorunlu olacak bir iş yapılacağına, edilen duaların tutacağına alamet etmektedir.

Kahve falında suda boğulmaktan korkmak yakın bir arkadaş tarafından yarı yolda bırakılacağına, kendisine çok iyi baktığı için sağlığının günden güne daha iyi olacağına yorulur.