Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yıkanmış battaniye görmek

Kahve falında yıkanmış battaniye görmek eğitim hayatındaki engellerin birer birer aşılacağına, yaşanan karanlık günlerin kısa bir zaman sonra biteceğine, dost ve akrabalarla çok mutlu günler geçirileceğine, hayatını sürdürmekte zorlanacağına, işlerinde çok zor zamanlar geçireceğine, daha sonra işle ilgili bazı çalışmalar için toplantılar yapılacağına, eline geçecek haram bir maldan ötürü çok sıkıntı çekeceğine, bir süre her şeyden elini eteğini çekeceğine, mutsuz ve huzursuz olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yıkanmış battaniye gördüyseniz:

  • Bir ilişkide orta yolu bulmak zor olabilir.

Kahve falında hediye battaniye almak kötü gününden de geri duracağına, seçkin ve ayrıcalıklı bir yaşam süreceğine tabir olunur.

Kahve falında yeşil battaniye görmek gelirini ikiye katlayarak ailesine daha yüksek standartlarda bir hayat sunacağına, ev sahibi olunacağına, kazançların çok yüksek bir seviyeye geleceğine işaret eder.

Kahve falında yorgan battaniye görmek problemlerle dolu ve maddi açıdan zarar getirecek bir çalışmanın içine girileceğine, herhangi bir sağlık sorunu varsa eğer şifa bulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında örgü battaniye görmek karşısına çok büyük fırsatlar çıkacağına, huzurun, keyfin ve geçimin kalmayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında pembe bebek battaniyesi görmek karşısına çıkan aksiliklere, zorluklara, sıkıntılara ve sorunlara göğüs gereceğine bu sayede işinde zafer elde edeceğine, diğer kişilere yol gösterici olunacağına ve hayırlı bir işle ilgili destek verileceğine işarettir.

Kahve falında battaniye toplamak hatalı davranışları yüzünden ikaz edileceğine, inat edilmesi yüzünden çok önemli bir işin elden kaçırılacağına, umutsuzluk yaşanacağına, büyük bir şansın elden kaçırılacağına, kötü bir arkadaşın oyununa gelineceğine delalet eder.

Kahve falında bordo battaniye görmek hayallerinin bir bir gerçekleşeceğine, girilecek olan işlerde deyim yerindeyse altın harflerle adını yazdıracağına delalet eder.

Kahve falında ölünün üzerine battaniye örtmek herkes tarafından iyi anılan biri konumuna geleceğine, çok zor zamanlar geçireceğine delalettir.