Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında köpeğe görmek

Kahve falında köpeğe görmek eline geçecek muhteşem fırsatları iyi kullanamayacağına ve bir daha da bu fırsatları hayatı boyunca elde edemeyeceğine, attığı adımların ardından büyük başarılar kazanacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından alacağı destek sayesinde kurtulacağına, rakiplerin kazanılan başarılar sayesinde üzüntüye uğratılacağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, dinden çıkacağına, parasal olarak sorunlu olacak bir iş yapılacağına ve musibet dolu görüleceğine, belalara denk gelmeyeceğine, kendisine gelir getiren yolların açılacağına, maddi ve manevi olarak çok mutlu olunacağına, eğer iş ile ilgili olarak atılan adımlar doğru bir şekilde atılmaz ve iyi düşünülmezse özgürlüğün kaybedileceğine rivayet eder.

Kahve falında köpeğe gördüyseniz:

  • Romantizm özel yaşamınızda rahatlamanıza yardım edebilir.

Kahve falında denizde köpekle yüzmek kazanılan paranın hayırlı işler için kullanılacağına, iş hayatında çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, çok hayırlı işlere yatırım yapacağına delalet eder.

Kahve falında siyah köpek öldüğünü görmek gayrimenkul işine girerek zenginliğini arttıracağına, moralinin düzeleceğine ve ağız tadı içinde bir yaşama kavuşacağına yorulur.

Kahve falında köpek yakalamak böylece diğer insanların da dileklerini gerçekleştirmek için yardım edeceğine, bekar ise evleneceği kimse ile tanışacağına inanılır.

Kahve falında deniz içinde köpek balığı görmek çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine, ailesinin desteği sayesinde her zaman insanların kıskanacakları işler yapacağına rivayet eder.

Kahve falında köpek balığı ısırdığını görmek borçlarının biteceğine, işini çok daha iyi hale getirebilecek durumlar üzerinde duracağına tabir olunur.

Kahve falında köpekleri doyurmak çok mutlu olunacağına ve yapılmış olan yatırımların büyük kazanç getireceğine, hayalini kurduğu ve uzun zamandan beri çaba sarf ettiği bir konuda çok büyük adımlar atacağına, bu sayede kısa zamanda çok güzel bir işin başına geçeceğine yorulur.

Kahve falında birkaç tane köpek görmek aile işlerinin başına geçeceğine ve hem ev, hem de iş yaşantısını beraber götürmek zorunda kalacağına, bundan hayır göreceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kolunu köpek ısırdığını görmek aile hayatında ve iş hayatında çok büyük huzursuzlukların başgöstereceğine, uzun zamandan beri üzerinde fikir birliği edilmiş bir konuda kötü bir haber geleceğine ve kurulmuş olan bir hanenin gösterilen acelecilik yüzünden yıkılacağına işaret etmektedir.