Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında büyük bir balık yemek

Kahve falında büyük bir balık yemek mesleğinde gelebileceği en iyi noktalara geleceğine, sorunlarını gidereceğine, üzüntü duyulacak kötü haberler alınacağına, şanssızlıkların bir türlü sona ermeyeceğine, iş hayatında çok iyi bir atılım yapılacağına, birçok kişinin takdir ettiği bir kişi olunacağına ve rahata erileceğine, iş hayatında disiplinli ve ahlaklı çalışması ve ortaya koyacağı projeler sayesinde çok hızlı ilerleyip yüksek mevkilere terfi edileceğine ve kazancının katbekat artacağına, maddi durumunu düzelterek hemen işlerini yoluna koyacağına, alınacak sevinçli bir haber sayesinde çok güzel günler yaşanacağına, mutluluk dolu bir döneme girileceğine, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine, kardeşlerin birlikte girdikleri işte çok iyi bir noktaya geleceğine ve birden fazla  işle uğraşılacağına işaret eder.

Kahve falında büyük bir balık yemek gördüyseniz:

  • Deneyimleriniz bazı konularda kendinizi zorlamanız gerektiğine işaret ediyor.

Kahve falında büyük çiğ balık yemek sevdiği kişiler ile büyük atılımlar gerçekleştirerek kendi işini kuracağına ve daha büyük kazançlar elde edeceğine, rızkının kesilmeyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında pişmiş büyük balık yemek kardeşler arasında bir tartışma yaşanacağına, işlerinde istediği bereketi, verimi ve başarıyı yakalayacağına delalettir.

Kahve falında büyük bir balık yemek çok deneyimli ve iş konusunda çok büyük bir isim yapmış olan bir kişi ile ortaklık kuracağına, çok zor zamanlar geçirileceğine sorunların ve sıkıntıların günden güne artacağına yorulmaktadır.

Kahve falında büyük pişmiş balık yemek isteklerinin, hayallerinin ve hedeflerinin gerçekleşmesi dolayısıyla adağını gerçekleştireceğine, içinde bulunan korkunun ve üzüntünün yerini mutluluğa bırakacağına delalettir.

Kahve falında büyük balık yemek kişinin bu yeni düzene kendisini adapte etmekte zorlanacağına, aile içinde saadetinin artacağına işarettir.

Kahve falında büyük balık toplamak bereket ve huzur geleceğine bu sayede keyfinin yerinde olacağına, kendisinin başarılarını duymuş olan bir kişi sayesinde çok büyük paralar kazanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında büyük dişli balık görmek çok sevdiği insanlardan ihanet göreceğine ve bu ihanetten ötürü çok büyük üzüntüler yaşayıp büyük hastalık yaşayacağına, fal sahibinin bu durumu fark ederek akıllıca davranarak bu kişileri birbirine düşüreceğine yorumlandığı gibi, farklı olarak kişinin yapacağı yanlışların dostlarıyla arasını açacağına inanılır.

Kahve falında derede büyük balıklar görmek özlem gidereceğine, hayallerini ve arzularını gerçekleştireceğine ve çok mutlu olacağına, anne baba kavgası ile uğraşılacağına yorulur.