Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında birşeyler unuttuğunu görmek

Kahve falında birşeyler unuttuğunu görmek çok üzücü ve sıkıntı verici olayların gerçekleşeceğine, işlerinde başarılı olacağına, ruhani önderlik yapacağına, yanlış yollardan döneceğine, geçiminin çok daha kolay hale geleceğine ve dünyanın tüm güzelliklerinin ve nimetlerinin tadına varma şansına nail olacağına, çektiği yokluğun unutulacağına, işine olan bağlılığının zarar göreceğine, daha sonra uzun bir süre devam edecek bir durgunluk dönemine gireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında birşeyler unuttuğunu gördüyseniz:

  • Bağlayıcı sözler vermeden önce tekrar tekrar düşünmenizde fayda var.

Kahve falında yüzüne un görmek büyük tartışmalar yaşanacağına, sıkıntılarla karşı karşıya kalınacağına, alınan borçların ödenemeyeceğine, inancının eksileceğine, dünya malı sahip olmanın peşine düşeceğine ve ahiret hayatını unutarak inancını boşlayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında çuvalla un taşımak mal ve mülk sahibi olunacağına, dertlerin ve sıkıntıların sona ereceğine, zararlı bir alışkanlıkla uğraşan bir dostunun bu illetten kurtulması için destek olacağına ve işlerini zahmetsizce bitireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında unutulmuş para bulmak mal ve mülk sahibi olup refah içinde yaşayacağına, kişinin hayatını allak bullak edeceğine tabir olunur.

Kahve falında un helvası görmek sevdiklerinden ayrı kalınacağına, dileklerinin yerine geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında un içinde böcek görmek sorunlarını bitireceğine, yaptığı işlerde zirveye oynayacağına, kısa süre önce hiç olmadığı kadar başarılı olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında beyaz un görmek insanlar tarafından komik bulunan ve küçümsenen hayallerini gerçekleştirmeyi bileceğine ve bu sayede kendisine inanmayanları utandıracağına, insanlar arasında çok saygın bir pozisyona yükseleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında un çorbası yapmak aile hayatına kötü bir leke sürülmeyeceğine, rızkının ve kazancının bollaşacağına işarettir.

Kahve falında un kurabiyesi yapmak kendisini toparladıktan sonra büyük başarılar kazanacağı bir işe imza atacağına, çok sevdiği kişilerden biri ile gireceği bir projeyi çok iyi yerlere getireceğine, çok ünlü bir kişi olacağına tabir olunur.