Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kirli su içmek

Kahve falında kirli su içmek zarar edilen işlerden uzaklaşılacağına, ruhsal olarak büyük bir motivasyona ulaşılacağına, iş dünyasında acemi olan kişilere bilgi ve deneyim konusunda yardım edileceğine, maddi anlamda zayıflayacağına, malının büyük bir kısmını zarar edeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulmak için her yola başvurmasına rağmen içindeki kötülüğü atmayana kadar bu durumdan kurtulamayacağına, yapılan hatanın yakın bir kişi sayesinde telafi edileceğine, bir aile büyüğü ile ilgili üzücü bir haber alınacağına, hayalini kurduğu mevkiye ya da okula kavuşacağına, verdiği emeğin hakkını sonuna kadar alacağına, üzerinde uzun zamandan beri kafa yorduğu bir çalışma sayesinde çok büyük maddi güce erişeceğine, umutlarının da tükeneceğine, zengin olunacak bir işe girileceğine işaret eder.

Kahve falında kirli su içmek gördüyseniz:

  • İletişim ağınızı genişletmeniz veya sosyalleşmeniz durumunda alışılmadık bağlantılar kurulabilir.

Kahve falında kirli su içmek zor durumda kalınacağına ve eşler arasında soğuk rüzgarlar eseceğine, yaptığı işlerde her zaman zirveye oynayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kirli bardaktan su içmek kişinin keyfinin yerine geleceğine, tabiri caizse hedefi on ikiden vuracağına yorulmaktadır.

Kahve falında kirli süt içmek yaptığı işi daha profesyonel kişilere tanıtacağına, doğruluktan ve hak yolundan da sapmayacağına inanılır.

Kahve falında banyoda kirli su görmek hiç olmadığı kadar zor zamanlar geçireceğine, o kimsenin iyi haberlerinin alınmasıyla fal sahibinin de içinin ferahlayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kirli suyla el yıkamak işlerinin büyüyeceğine ve çok iyi kişilerle iş ortaklıkları yapıp, onlar sayesinde borçlarından kurtulacağına, yapılacak olan büyük bir çalışma sayesinde çok daha hayırlı kazançlar elde edileceğine delalet eder.

Kahve falında çok kirli su görmek çok güzel ve hayırlı bir eşe ve evlatlara sahip olacağına, evlatlarını bu kavramlarla büyüteceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kirli suyun içine düşmek sıkıntılarından kurtulup hem ailesi içinde hem işyerinde çok güzel günler göreceğine ve çok büyük mutluluklar yaşayacağına, borçlarının biteceğine delalet eder.

Kahve falında kirli su içmemek toplumun din otoriterlerinden kabul ettiği kimse haline geleceğine, bunu şeref sayacağına, dilediği gibi yaşayacağına işarettir.