Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında hafız görmek

Kahve falında hafız görmek çekemeyen kişiler ile tartışmalar yaşanacağına, atılan adımların istenmeyen sonuçlar doğuracağına, tutarsız ve haksız bazı olaylar yüzünden aile bireyleri arasında bazı sorunların ve kırgınlıkların yaşanacağına, bu yüzden zorluklara düşüleceğine, borçlarının artacağına ve bazı sağlık sorunlarının baş göstereceğine, çok hayırlı işlere gireceğine bu sayede büyük miktarda para kazanacağına, zaman zaman bu işyerinde verilen hizmetle ilgili olarak seminerlere gidileceğine, daha fazla kazanç elde edebileceği yolları keşfedeceğine, deyim yerindeyse hayatının daha derli toplu bir hale geleceğine, kazaya ve belaya çok yaklaşacağına, şansının yeni işler konusunda ileri gideceğine alamet eder.

Kahve falında hafız gördüyseniz:

  • Beklenmedik durumlar nedeniyle işinize karışan kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Kahve falında hafız kadın görmek kardeşlerin arasına para ile ilgili bir sıkıntı gireceğine, bir sebeple kanlı bıçaklı olacaklarına, olayın iş hayatını kötü bir şekilde etkilemesinden ötürü çok büyük maddi zarara uğranacağına ve aile hayatında gün geçtikçe daha sıkıntılı günler geçirileceğine tabir olunur.

Kahve falında hafızlara hizmet etmek sevinçli olaylar ile karşılaşılacağına, aile hayatında ve iş hayatında çok büyük zorluklar yaşanacağına işarettir.

Kahve falında hafız olmak akrabalardan herhangi bir destek alınmayacağına ve zor zamanlar geçirileceğine, kısmetinin tekrar açılacağına ve çok kısa zaman önce yaşadığı mutsuzluğun biteceğine işaret etmektedir.

Kahve falında hafız görmek tükettiği nefes ve para ile kalacağına, en önemli anlarda destek görüleceğine delalettir.

Kahve falında hafızlığa çalışmak sıkıntıların tekrarlanmaması için çeşitli önlemler alınacağına, yeni çalışmalar ve alınmış olan borçların ödenmesi için çok büyük bir azimle çalışılacağına ve iş dünyasında çok iyi bir konuma getirileceğine, çok büyük bir özgüven sahibi olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kadın hafız görmek başkaları tarafından önemsenen biri haline geleceğine, çeşitli çalışmalar yapılacağına ve insanların zor olduğunu söylediği bir konuda bazı büyük çalışmalar gerçekleştirileceğine işarettir.

Kahve falında hafız olduğunu görmek maddi ve manevi olarak büyük başarılar kazanılacağına, çok daha sosyal bir kişi olup daha büyük bir arkadaş çevresi edineceğine inanılır.

Kahve falında hafızın kuran okuduğunu görmek keyifsizliğinin dışarıdan fark edileceğine, sıkıntı verici olayları ortadan kaldıracağına yorulur.