Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında iki ev görmek

Kahve falında iki ev görmek daha eğitimli, donanımlı ve çağdaş bir insan haline geleceğine, aydınlanacağına, neşesinin yerine geleceğine, bir sebeple uzunca bir süre boyunca kendisini aklamaya çalışacağına, kısmetin yaşanacak olan kötü bir olay yüzünden tamamen kapanacağına, yapılan işlerde çok hayırlı ve kazanç getirecek çalışmalar yapılacağına, üzüntülerin ve zorlukların biteceğine, işini kaybedeceğine, para sıkıntısına düşüp, faturalarını ödeyemez olacağına, rahatının, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında iki ev gördüyseniz:

  • Egzersiz yapmanız veya bilgili olmak sizi kuvvetlendirebilir ya da size cesaret verebilir.

Kahve falında evde ayakkabı giymek daha büyük kazançlar elde edileceğine, geçim derdinin baş göstermeyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında bir eve camdan girmek hayırlı günlerin geleceğine, uykusuz geceler yaşayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında bir evi tamir etmek atılacak adımların boşa çıkacağına, büyük mal ve mülk sahibi olunacağına tabir olunur.

Kahve falında kiralık ev gezmek büyük firmalar tarafından takip edilmeye başlayacağına, çok başarılı işler ortaya koymaya devam edeceğine, edilen duaların Allah katında kabul görmesi sayesinde hanede bolluk ve bereketin artacağına işaret eder.

Kahve falında evde yılan beslemek doğru yatırımlar yapacağına, maddi ve manevi olarak rahata kavuşacağına, kötü halden iyi hale geçeceğine, kişinin elindekilerinden de olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yüksek ev görmek başarıya giden yolların açık olacağına, insanlar tarafından el üstünde tutulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında demir ev görmek ancak bu kazancı beklemediği anda kaybedeceğine, uzun zaman olumlu haber beklediği bir yerden olumsuz ve kötü bir cevap alacağına, kalabalık bir aileye sahip olunacağına inanılır.

Kahve falında bilmediğin bir evde olmak fal sahibinin mutluluğunun yüzünden okunur olacağına, sevdiği kişiler ile çok daha rahat bir hayat yaşayacağına alamet eder.