Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında altınla ilgili konuşmak

Kahve falında altınla ilgili konuşmak bir dönemi kazançlı, mutlu ve sağlıklı geçiriyorsa, diğer dönemini de mutsuz, hasta ve zor geçireceğine, haneyi bolluk ve bereketin kaplayacağına, neşesini hiç kaybetmeyeceğine, yaşadığı her günün kıymetini bileceğine ve yaşamından memnun olacağına, kafasındaki her şeye kısa süre içinde başarılı bir şekilde kavuşacağına, elde edilen kazanç ve ulaşılan ün yüzünden kötü kişiler tarafından zor duruma düşürüleceğine, aile bireylerinin de içinde olacağı ve büyük emek vereceği bir iş kurulacağına, bu iş sayesinde hane halkının hayal ettiği şeyleri kısa süre içinde gerçekleştireceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından uzun uğraşlar sonunda kurtulacağına, kısa süre önce hiç olmadığı kadar başarılı olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında altınla ilgili konuşmak gördüyseniz:

  • Bazı hobileriniz yeni şeyler deneme arzunuzu arttırabilir.

Kahve falında altınla ilgili konuşmak sonrasında pişmanlık duyarak tövbe edeceğine, kendisine hem hayırlı kazanç hem de mutluluk getireceğine ve geçim sıkıntısından kurtulmasını sağlayacağına inanılır.

Kahve falında ölümle ilgili konuşmak çektiği zorlukların biteceğine, ancak vücudunu çok yıprattığı için hasta olacağına ve yakın bir zamanda bu hastalıktan kurtulup daha iyi bir duruma geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında cinlerle ilgili konuşmak doğruluktan şaşmayan tavrından ve prensiplerinden de ödün vereceğine, çok güzel işlere gireceğine, çok iyi yatırımlar yaparak büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine ve mal mülk sahibi olacağına delalettir.

Kahve falında namazla ilgili konuşmak eğitim hayatının kaldığı yerden devam edeceğine, sevinçli ve hayırlı haberler getirecek bir kişinin haneye geleceğine ve gelişiyle haneye neşe dolacağına, sevinçli ve huzur dolu bir döneme girileceğine inanılır.

Kahve falında parayla ilgili konuşmak uzun zaman önce yapılmış ve sürekli vicdan azabı çekilmesine sebep olan şeylerden ötürü fal sahibinin tövbe istiğfar edeceğine, fırsatların elden kaçırılacağına, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların ve kırgınlıkların yaşanacağına ve sevgili ile ayrı düşüleceğine delalettir.

Kahve falında erkekten ilgi görmek eline geçen fırsatları değerlendirerek çok güzel işler gerçekleştireceğine ve çok istediği bir hayalini gerçekleştirmek için bazı girişimlerde bulunacağına, hasta ise bakacağına veya refakat edeceğine tabir olunur.

Kahve falında bir erkeğe ilgi duymak ailesi ile birlikte çok mutlu ve huzurlu bir hayat yaşayacağına, çok büyük bir mutluluk duyulacağına delalettir.

Kahve falında ilgi alaka görmek zorlukların kolaylıkla aşılacağına, kesesinin dolacağına delalet eder.