Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında eltimi görmek

Kahve falında eltimi görmek çevresinin doğru ve kendisine fayda sağlayacak gerçek dostlarla çevrileceğine, aldığı kararların kendisine menfaat ve kar getireceğine, gönül hoşluğu içinde olacağına, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, başladığı bir işte sıkıntı çekeceğine, aile büyüklerinden birinin kaybedileceğine, bol kazançlı bir işe girileceğine, durumları düzeltmeye çalıştıkça iyice içine batacağına, geri dönüşü olmayan bir hata yapılacağına, sevilen kişi ile çok hayırlı bir karar alınacağına, hayatının güllük gülistanlık olacağına ve kişinin yüzünün artık güleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında eltimi gördüyseniz:

  • Aslında ilginizi çekmemesine ya da istememenize rağmen, bazı koşulları kabul edebilir, bazı girişimlerde bulunabilir, bazı konularda gönüllü hizmet verebilir ya da karşınızdaki kişileri kıramayabilirsiniz.

Kahve falında eltimi görmek hem istediği her şeyi gerçeğe çevireceğine hem de ailesini mutlu edeceğine, üzüntü duyduğu konuları kendi imkânları ile düzeltmeye çalışacağına, helal rızık elde edeceğine ve iş konusunda sıkılmayacağına inanılır.

Kahve falında elti ve kaynını görmek kazancın artacağına, işe gösterilen ilginin artacağına, itibarın ve makamın yükseleceğine, yapılan işte çok zarar edileceğine alamet eder.

Kahve falında elti kayın görmek ödeyemediği borçlarını ödeyeceğine ve uzun zamandan beri gerçekleştirmek istediği ancak bir türlü gerçekleştiremediği hayallerine kavuşacağına, Allah’ın hoşuna giden, güzel ameller işleyeceğine, asla harama ve günaha yakın durulmayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında eltisinin doğum yaptığını görmek ağız tadının ve keyfinin bozulacağına, ardından çeşitli işler gerçekleştirerek büyük bir zenginliğe sahip olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında eltinin hamile olduğunu görmek güçten ve takatten düşeceğine, işlerinin bozulacağına, birçok konuda daha dikkatli olunacağına ve emek veren kişilerin istediği şeyler için alınteri döküleceğine rivayet eder.

Kahve falında elti ve görümce görmek elinin darlık görmeyeceğine ve aldığı hayır duaları nedeniyle kazalardan uzak yaşayacağına, sakin ve sessiz bir hayat süreceğine delalet etmektedir.

Kahve falında eltimin kızını görmek zarar edilecek bir işten verilecek kararlar sayesinde kazanç elde edileceğine, başarılı ve kazançlı çalışmalara vesile olacak bazı işlere gireceğine, sevdiği bazı kişiler ile çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı olaylar ile karşılaşacağına işarettir.

Kahve falında eltisinin öldüğünü görmek karşısına çıkan kötülüklerden herhangi bir zarar görmeyeceğine, maddi açıdan çok büyük sıkıntılara girileceğine ve aile huzurunun da kaçacağına işaret etmektedir.