Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kolunda serum görmek

Kahve falında kolunda serum görmek çalışmalarında büyük başarılar kazanacağına, sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına bu sayede rahata ereceğine, layık olduklarına sahip olacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok iyi günler göreceğine ve çok para kazanacağına, gönül bağı kurulmuş olan bir kişi ile evlilik yolunda bazı kararlar alınacağına, yapılan yardımların karşılığının kısa zaman içinde alınacağına, daha çok saygı ve destek göreceğine ve el üstünde tutulacağına, çok büyük kazançlar ve hayırlı rızklar elde edeceğine, üzüntü ve endişelerinin son bulacağına delalet eder.

Kahve falında kolunda serum gördüyseniz:

  • Karışıklıklar veya karmaşa söz konusu olabilir.

Kahve falında kolunda serum takılı görmek sağlık sorunları ile ilgili olarak kısa bir tedavi sürecine girileceğine, inanarak destekleyenlerin de yüzünü kara çıkarmayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında koluna serum takıldığını görmek daha huzurlu ve mutlu bir evlilik sahibi olunacağına, hastalıklarının iyileşeceğine inanılır.

Kahve falında kolunda serum görmek çocuklarına ve ailesine karşı her zaman şefkatli davranacağına, eline geçen imkânlar sayesinde çok istediği şeylere yakın zaman içinde kavuşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında serum almak çok büyük ve sorunlu olaylar yüzünden çok yıpranacağına, atılacak adımların hatalı olması yüzünden işlerin daha da kötüye gideceğine işarettir.

Kahve falında hastanede serum yemek maddi sıkıntıların geride bırakılacağına, duaların Allah katında karşılığını bulacağına rivayet eder.

Kahve falında serum takılı görmek inancından ödün vereceğine, çok büyük kısmetler elde edileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında serumla kan almak dünya nimetlerinin daha fazlasına sahip olacağına, ancak etrafındaki insanların ısrarları ve destekleri ile yeni bir çalışmaya ya da projeye girileceğine alamet eder.

Kahve falında serumla kan vermek uzun yıllar yaşayacağına, sevilen kişilerle bir seyahate çıkılacağına, kötü bir olaydan ötürü kırılan kalbin tamir edileceğine delalet eder.