Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kılçık görmek

Kahve falında kılçık görmek çok rahat ve huzurlu bir hayata kavuşacağına, eline geçen her işi hayırlı bir şekilde gerçekleştireceğine, yardıma muhtaç olan insanlara yardım edeceğine, hayatındaki tüm zorlukların gelip geçici olacağına, hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, sorumlulukların ve yükümlülüklerin yerine getirileceğine, sorunların çözüm bulacağına, hayır işlerinde zaman harcanacağına ve rahat edilecek bir döneme girileceğine, hem maddi olarak hem de manevi olarak keyfinin yerine geleceğine, yatırım yapılabilecek kadar para tasarrufunda bulunulacağına, aile bireylerinin mutlu olacağına, refah içinde bir hayat yaşanacağına ve kardeşler arasındaki sorunların çözüleceğine, çok rahat ve başarılı bir iş hayatına sahip olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kılçık gördüyseniz:

  • Doğruyu bulup, onun peşinden gitmeniz sizin için çok kolaydır.

Kahve falında ağızdan kılçık çıkarmak bir sebeple nerede yanlış yaptığını ve hangi kararı yanlış verdiğini oturup uzun uzadıya düşüneceğine, bir anda yüklü miktarda paraya kavuşacağına rivayet eder.

Kahve falında balığın kılçığını görmek üzüleceğine, anne ya da babanın büyük bir hastalıkla uğraşmak zorunda kalacağına ve endişeli bir bekleyişe girileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ağzından balık kılçığı çıkarmak hayal edilen eve kavuşulacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım eli uzatılacağına, şansın döneceğine, bazı kişiler tarafından karşısına çıkarılan engelleri herhangi bir zarar görmeden kısa süre içinde ortadan kaldıracağına alamet etmektedir.

Kahve falında kılçıklı balık görmek işten güçten elini eteğini çekeceğine, malının mülkünün gözünde kıymetini yitireceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük tartışmalar yaşayacağına, hayatın tüm nimetlerinden de sonuna kadar faydalanmaya delalet etmektedir.

Kahve falında ağzından kılçık çıkarmak çok zor olayları çok kısa bir zamanda çözeceğine, ağız tadının, keyfinin ve neşesinin artacağına alamet eder.

Kahve falında balık kılçığı kusmak rakipler ile rekabet edemeyecek durumlara düşeceğine, çözülmeyen bir mal davası nedeniyle mahkemeye taşınacağına yorulur.

Kahve falında balık kılçığı temizlemek borçsuz, maddi sorunlar olmadan, zengin bir hayata sahip olunacağına, her zaman yepyeni fırsatlar ile karşılaşılacağına, yaşanan sıkıntılı olaylardan ötürü kaçan keyfin geri geleceğine delalettir.

Kahve falında hamsi kılçığı görmek Allah yolunda ilerleyeceğine, ancak daha sonra gerçekleştireceği başarılı çalışmalar sayesinde işlerinin daha iyileşeceğine yorulmaktadır.