Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ağıza tükürmek

Kahve falında ağıza tükürmek yaptığı şeyden ötürü hem çok büyük bir üzüntü duyacağına, nankörlük ve vefasızlık göreceğine, çeşitleneceğine, hayırlı olmayan işlerden uzak durarak, Allah yolunda ilerleyeceğine, çok güzel olaylar ile karşılaşacağına, ancak bu durumdan ötürü çok sıkıntı çekeceğine, bolluk ve bereket dolu günler yaşanacağına, kırgınlıkların sona ereceğine, elinde bulunan imkânları çok doğru ve iyi bir şekilde kullanacağına, bazı sorunları yüzünden kırıldığı kişiler ile arasını düzelteceğine delalettir.

Kahve falında ağıza tükürmek gördüyseniz:

  • Katılımcı kişiliğiniz gelecekte size faydası olabilecek kişilerin dikkatini çekmenizi sağlayabilir.

Kahve falında ağız dolusu tükürmek sevinçli ve  güzel haberler alınacağına, başta umutları olmak üzere sahip olduğu maddi ve manevi değerleri kaybedeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ağız dolusu kan tükürmek hayırlı ve güzel adımlar atılacağına, elinde bulunan imkânlar ile çok iyi işlere imza atacağına ve rahat edeceği bir döneme gireceğine tabir olunur.

Kahve falında ağıza tükürmek başına türlü melanetlerin ve musibetlerin geleceğine, işlerinin bozulacağına, yaşadığı zorlukların son bulacağına, huzurlu bir kişiliğe sahip olacağına ve başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine rivayet eder.

Kahve falında ağız ve diş görmek ayrıca bir değil, birden fazla evinin, arabasını ve toprağının olacağına, eline para geçeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında biriyle ağız kavgası etmek amaçlarına ve beklentilerine götürecek yolda da geri adım atmayacağına, sorunlarının kısa bir zaman içinde sona ereceğine delalet eder.

Kahve falında ağız felci görmek maddi durumunuz kötüyse kısmetlerinizin artacağına, harama ve zinaya bulaşmadan huzurla yaşayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ağızda uçuk görmek yüklü miktarda bir mirasa kavuşacağına, sert bir tutum sergilenmesinden ötürü büyük bir zarara uğranılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ağızda ip görmek sıkıntılarından ve dertlerinden kurtuluşa erileceğine, açılan kapıların büyük hayırlar getireceğine, zenginliğe sahip olunacağına, hayatta kendini hiçbir zaman yalnız ve çaresiz hissetmeyeceğine yorulmaktadır.