Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tencere dibi görmek

Kahve falında tencere dibi görmek bir sebeple yapılacak işlerde çok uğraş verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına, daha güçlü hale geleceğine ve onlardan önde olacağına, büyük maddi zararlara uğrayacağına, lüksünün ve sağlığının da baki olacağına, verilen destek sayesinde iş dünyasında saygın bir konuma gelineceğine, büyük sıkıntılar ve sorunlar çekeceğine, dertlerin artacağına, sağlıkla ilgili bir sorunun başgöstereceğine, prestij sahibi olunacağına tabir olunur.

Kahve falında tencere dibi gördüyseniz:

  • Bazı kişilerle yüzleşmekten kaçınmalısınız.

Kahve falında tencere dibini yemek karmaşadan ve belirsizlikten kurtulacağına, boşanmaya, kişi hasta ise ölümün vaki olduğuna, kişinin malını kaybedebileceğine, iş ve alışverişinde durgunluk olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında tencerenin dibi tutmak verimin kaçacağına ve yaşadığı huzurun biteceğine, Allah’a yakınlaşmak için sevap işlerinden geri kalmayacağına delalet eder.

Kahve falında tencere dibini kazımak kendi çok iyi hissedeceğine ve önünü görür olmaya başlayacağına, türlü sebeplerle askıya alınmış olan bir projenin sonlandırılacağına ve bir anda büyük kazanç getireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında tencere dibi sıyırmak geçiminin güçleşeceğine, uğursuzlukların ve şanssızlıklarının bir türlü fal sahibinin peşini bırakmayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında dibi tutmuş tencere görmek sıkıntıların sona ereceğine, zor günlerin geride kalacağına, bir sebeple kendisini çok kötü hissedeceğine, zor bir durumda kalacağına işarettir.

Kahve falında tencerenin dibini yemek korkularının, kuruntularının ve hastalıklarının son bulacağına, sosyal çevrenin değiştirileceğine inanılır.

Kahve falında tencere dibi görmek ancak bu kazanç ile çok zarar veren bir sorunun sona erdirileceğine, kazanç kapılarının kapanacağına işaret eder.

Kahve falında dibi delik tencere görmek aile hayatında kendisine yeni ve daha güzel bir sayfa açacağına, kendi işini kurarak daha büyük kazançlar elde edeceğine, eski arkadaşlarından bir kısmıyla da görüşmeyi keseceğine delalettir.