Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında hukukçu görmek

Kahve falında hukukçu görmek çok sıkıntılı ve zor bir işe gireceğine, elinde bulunan birkaç kuruşu bu sebeple harcayacağına, karşısına çıkan kötü bir kişi yüzünden çok üzüleceğine, yanlış kararlar vereceğine, girdiği işlerde zarara uğrayacağına, sorunlarını çözdükten sonra iş hayatında çok büyük ve çok kazanç getirecek atılımlar yapacağına ya da kazançlı bir iş kuracağına, dökülen alınterinin ileride fazlasıyla karşılığını bulacağına, işlerin ters gideceğine, dualarının ve dileklerinin gerçekleşeceğine, çok büyük mal ve mülke sahip olunacağına, düşmanların ve rakiplerin çok büyük kıskançlıklar duyacağına ve uzun, sağlıklı ve rahat bir ömür sürüleceğine, uzun uğraşlar sonunda büyük bir işin altından kalkacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında hukukçu gördüyseniz:

  • En zor veya en saçma durumlarda dahi ilişkilerinizi en iyi şekilde yönetmek istiyorsunuz.

Kahve falında hukuk fakültesini kazanmak sorunlarının, sıkıntılarının ve dertlerinin biteceğine, yüzünün güleceğine, kazançtan yana kısmetinin çoğalacağına, ferahlığa çıkılacağına ve hastalıktan kurtuluşa erileceğine işaret eder.

Kahve falında hukuk fakültesi görmek karşısına çıkan hayırlı bir kısmet ile kısa süre içinde evleneceğine, sorunlarının çözüme kavuşacağına, epey sorunlu bir duygu haline geleceğine delalet eder.

Kahve falında hukuk okuduğunu görmek yaşama isteğinin artacağına, kişinin eline geçecek olan büyük bir fırsata inanılır.

Kahve falında hukuk okumak sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulup çok büyük bir huzura ereceğine, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı ve rahata ereceği bir döneme gireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında hukuk fakültesi kazanmak fal sahibinin yaşamında olumlu, güzel ve hayırlı değişiklikler yaşayacağına, kardeşlerin çok zor bir durumun ortasında kalacağına, baba ile bazı konularda anlaşmazlık yaşanacağına, hane içinde türlü sorunların başgöstereceğine delalettir.

Kahve falında hukuk kitabı görmek sahip olunan mal varlıklarına yenilerinin ekleneceğine, düşmanından uzak olacağına işarettir.

Kahve falında hukuk görmek kişinin kazancının düşmesiyle birlikte maddi gücünün de azalacağına, hayırlı ve kısmetler ve rızklar elde edileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında hukukçu görmek hayatının iyileşeceğine, bunu da herkese ilan edeceğine alamet etmektedir.