Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ev içinde uçmak

Kahve falında ev içinde uçmak deniz aşırı işler yapılacağına, her şeyi onunla el ele ve gönül gönüle vererek gerçekleştireceğine, onunla geçirdiği her anının tadını çıkaracağına, çok güzel bir projenin geçirileceğine, hatalı davranışları yüzünden ikaz edileceğine, bazı sebeplerden ötürü mutsuz olan bir kişinin yüzünün güldürüleceğine, hayırlı ve bol kazançlı bir yoldan gidileceğine, elinde bulundurduğu imkânlar ile işlerinde iyi yerlere geleceğine, sevdiği kişiler ile yeni işlere imza atacağına, beklediklerini duyacağına inanılır.

Kahve falında ev içinde uçmak gördüyseniz:

  • Olayların olurunu sağlamak için gereken her şeye sahipsiniz.

Kahve falında ev içinde uçmak muradına ermek için emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine, hayatının her alanına mutluluğun yayılacağına, çevredeki kimselerin sıkıntı çekilen dönemde ortadan kaybolacağına delalet etmektedir.

Kahve falında araba içinde uçmak kardeşlerle yaşanacak bir tartışma yüzünden üzüntü duyulacağına, anne babanın birbirine düşeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında balon içinde uçmak iş dünyasında sevilen ve saygı gösterilen bir kişi olunacağına, hayalini kurduğu şeylerin ayağına geleceğine, arzu ettiği mutlu yuvaya sahip olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yeşillik içinde uçmak hiç olmadığı kadar zarar edeceğine, hayırlı ve güzel günler görüleceğine yorulur.

Kahve falında bir şeyin içinde uçmak arkadaşlarla ve akrabalarla eğlenceli vakitler geçirileceğine, sevdiğine kavuşacağına alamet eder.

Kahve falında yeşillikler içinde uçmak çarelere, çözümlere ve şifaya kavuşacağına, çalışkanlığının ve azminin karşılığını da işinde terfi ettirilerek alacağına alamet etmektedir.

Kahve falında suyun içinde uçmak yeni ilişkiler kurulacağına, kişinin kendisini hayallerine ve hedeflerine taşıyacak kapıları rahatlıkla açacağına işaret eder.

Kahve falında cami içinde uçmak onların bir adım önüne geçeceğine, bir sebeple çok zor ve sıkıntılı bir dönem geçireceğine yorulur.