Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında dolap görmek

Kahve falında dolap görmek epey sorunlu bir duygu haline geleceğine ve üzüntülü günler yaşanacağına, imkânlarının azalacağına, işlerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine, moralinin düzeleceğine, çok zor durumlardan bu sayede kurtulacağına, maddi olarak uğradığı zararı telafi edeceğine, mal mülk sahibi olacağına, uzun yıllardan beri yapmak istediği şeyleri gerçekleştireceğine, büyük ve meşakkatli bir işe ortak olunacağına, kurmuş olduğu ortaklıkta tatsız olaylar ile karşılaşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında dolap gördüyseniz:

  • İsteklerinizi elde etmenin daha başka yolları da var.

Kahve falında dolapta elbiseler görmek kalbindeki iman gücüyle, inancına olan sadakatiyle yaşayacağına, problemlerini çözeceğine ve kendisine dert olan şeylerden kurtulup, huzur bulacağına işarettir.

Kahve falında evde dolap görmek sevdiklerine ihanet etmeyeceğine, canının sıkılacağına ve kaos dolu günlerden geçeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında dolap silmek aklında bulunan bazı çalışmaları çok yakın bir zaman içinde gerçeğe çevireceğine, işlerinin tutacağına ve zenginliğinin alıp yürüyeceğine yorulur.

Kahve falında dolapta para görmek nasip ve kısmetin yanlış yolda arandığına, yeni ve daha hayırlı kararlar verilmesi gerektiğine ve böylece işlerin sevinç ve mutluluk getireceğine, onların hatıralarını yaşatmak için elinden gelen herşeyi yapacağına alamet eder.

Kahve falında dolap arkasına saklanmak girilen işlerde rakipler yüzünden kötü durumlara düşürüleceğine, haksızlığa uğranacağına, yakın bir zamanda ortak olacağı bir işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, başı sıkışmış kişilere destek olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında dolabın üstüne çıkmak işlerinden ve özel hayatından yana umduklarını bulamayacağına, artık daha rahat, kolay ve güzel bir hayatı olacağına işaret eder.

Kahve falında dolapta yılan görmek yaşadığı huzursuzlukların son bulacağına, işlerin daha iyi bir hal alacağına, sıkıntıların sona ereceğine işaret eder.

Kahve falında eski mutfak dolabı görmek hiçbir şeyin eksikliğini hissetmeyeceği gibi her şeyin en çoğuna ve en kalitelisine sahip olacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir döneme gireceğine alamet etmektedir.