Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kırmızı kutu görmek

Kahve falında kırmızı kutu görmek kendisi için isabetli kararlar alacağına, rahatının, sağlığının ve moralinin de yerine geleceğine, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna gireceğine, huzurunun ve neşesinin bozulacağına ve de insanlardan darbe yiyeceğine, aile hayatında çok mutlu ve güzel şeyler ile karşılaşacağına, sermayesini de bu doğrultuda kullanacağına, zorluklarla geçecek bir döneme girileceğine ve beklenmedik bir anda büyük bir tartışmanın ortasında kalınacağına, sevinçli ve hayırlı bir haber alınacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kırmızı kutu gördüyseniz:

  • Belli problemlerin çözülebilmesinin ilk koşulu, öncelikle problemlerin adlandırılmasıdır.

Kahve falında kırmızı kalp kutu görmek maddi ve manevi güce ve rahatlığa kavuşacağına, işinin en iyisi olan bu insanlarla ortak iş yapacağına, karlı çıkacağına, refah düzeyinin artacağına, mal ve para biriktireceğine alamet eder.

Kahve falında kırmızı yüzük kutusu görmek musibetlerin defedileceğine ve mutluluk ve sevinç dolu günler yaşanacağına, kırgınlık ve ayrılık yaşayacağına, bu yüzden uzun bir süre boyunca insanlardan uzak duracağına, sağlığının kötüye gideceğine işarettir.

Kahve falında kırmızı kutuda yüzük görmek çalışma hayatında bir takım zorluklar yaşamaya, borçların yakın zaman içinde biteceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kırmızı hediye kutusu görmek insanlara karşı duygu ve düşünceleri konusunda hep açık olacağına, sevdiği kişiler ile birlikte daha önce el atmaya cesaret edemeyeceği bazı büyük ve yorucu çalışmalara imza atacağına rivayet eder.

Kahve falında kırmızı kadife kutu görmek maddi ve manevi açıdan zorluklarla karşılaşılacağına, tartışmalı durumlara düşüleceğine, atlatılan bir belanın ardından büyük bir zarar kalacağın işarettir.

Kahve falında kırmızı kalpli kutu görmek malının büyük bir kısmını zarar edeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulmak için her yola başvurmasına rağmen içindeki kötülüğü atmayana kadar bu durumdan kurtulamayacağına, malından ve parasından ziyan edeceğine yorulur.

Kahve falında kırmızı kutu görmek olur mu olmaz mı diye düşünmeden fevri davranacağına, mutluluk dolu günler yaşanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kilitli kutu görmek iş kurmak için kardeşiyle biraraya geleceğine, rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine ve evlat sahibi olacağına yorulur.