Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kafes görmek

Kahve falında kafes görmek maddi zarara uğrayacağına, gelir kaybedeceğine, çıkılan yolda Allah’ın izni ile ferahlığa kavuşulacağına, üzüntülerin gideceğine, büyük bir aşk yaşayacağına, manevi olarak büyük bir ferahlık yaşanacağına, çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına, endişe duyulan konularda ferahlığa çıkılacağına, borçların yakın zaman içinde biteceğine, yapılan işlerde çok büyük kazanç sağlanacağına, düşünülen bazı projelerin hayır getirecek şekilde ilerleyeceğine, ferahlığa çıkılacağına, çok büyük emek ile kazanılan makamların iade edileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kafes gördüyseniz:

  • Aşırı sorumluluk almaktan kaçınmalısınız.

Kahve falında kafese girdiğini görmek ana baba duası alınması ile güzel bir işe ortak olunacağına, kapanan kapıların açılacağına, ayrı düşmüşlerin kavuşacağına, hasret çekenlerin birleşeceğine, suçlamalardan aklanılacağına işarettir.

Kahve falında kafes içinde balık görmek başarılı olunacak bazı çalışmalara girileceğine, işlerini toparlayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kafesde güvercin görmek sıkıntılı ve zor günlerinin biteceğine, hasret kaldığı kişilere kavuşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kafesde kuşlar görmek kişinin tek başına kalacağına, hayat mücadelesini yalnız vereceğine, rahatının ve sağlığının bozulacağına tabir olunur.

Kahve falında kafesin içinde yılan görmek kardeşlerin çok zor bir durumun ortasında kalacağına, baba ile bazı konularda anlaşmazlık yaşanacağına, hane içinde türlü sorunların başgöstereceğine, âlim kişiler arasına gireceğine, itibar kazanacağına delalet eder.

Kahve falında kafesde aslan görmek müdür ya da yönetici gibi mevkilerde görev alacağına, aile hayatında bir sıkıntı varsa düzeleceğine yorulur.

Kahve falında tahta kafes görmek aile içerisinde sık sık tartışmalar olacağına, eş, dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına ve iş için oluşturduğu projeler ile büyük çok kazanç elde edeceğine işarettir.

Kahve falında büyük kafes görmek zorlu bir işe girdiği ortağı ile beraber büyük rahat ereceğine, özellikle yarınını düşünmeden hareket etmesi sonucunda bir anda maddi sıkıntı yaşayacağına, iş alanında programsız çalışmanın ve planlara uymamanın neticesinde itibarın zedeleneceği durumlar içine girileceğine alamet eder.