Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tuzla görmek

Kahve falında tuzla görmek ortağından ayrılacağına, umutlarının ve emeklerinin boşa gideceğine, maddi kaybın ruhsal olarak sıkıntıların önünü açacağına, aile bireyleri için bazı yardımlarda bulunulacağına, sorunların bu sayede çözüme kavuşacağına, tatsız geçen bir dönemin düzeleceğine, bir sebeple dönünce hepsiyle ayrı ayrı hasret giderileceğine, çok büyük fırsatları kaçıracağına, eline geçen olanaklardan da doğru ve yeterli şekilde yararlanamayarak sıkıntıya düşeceğine, ticaret hayatıyla ilgili yaptığı planların kendisine hayır getireceğine, başka kişilerin zor diye ellerini sürmedikleri işlerin çok kolay bir şekilde yapılacağına, öyle durumların insanlar tarafından takdir edileceğine inanılır.

Kahve falında tuzla gördüyseniz:

  • Koşarak yürümek eğiliminizden vazgeçmelisiniz.

Kahve falında tuzla abdest almak moralini ve neşesini kaybedeceğine, dileklerine ve hayallerine daha bir süre kavuşamayacağına, daha sonra işi çok iyi bir şekilde öğrenip çok kolay ve kazançlı şekilde projeler üreteceğine alamet eder.

Kahve falında tuzlanmış et görmek eşiyle bazı konularda ters düşeceğine, hayırlı bir iş için bazı arkadaşlardan destek alınacağına alamet etmektedir.

Kahve falında tuzla görmek yeni insanlar ile tanışıp çok büyük dostluklar kuracağına, kısa süreli bir mutsuzluk ve acı yaşanacağına delalettir.

Kahve falında tuzla yıkanmak özel hayatında mutlu olacağına, bedenen ve ruhen iyi olacağına, bunun da başarılarına olumlu yönde etki edeceğine, aile ve özel hayatının sorunsuz geçeceğine yorulur.

Kahve falında tuzlanmış balık görmek başarıya ve zafere giden yolların keşfedileceğine ve yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına, yapacağı işlerde çok büyük bilgi ve deneyim sahibi olarak çok rahat bir şekilde birçok projenin altından kalkacağına yorulmaktadır.

Kahve falında tuzla erik yemek parasal olarak konulan hedeflere varılacağına, başarılarının eksilmeyeceğine delalet eder.